گروه: اخبار استان خبر: 85703 / تاریخ انتشار : 1396/1/8 ساعت : 11:39
تحقق شعار سال توسط کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده کلید خورد؛

اقتصاد مقاومتی به حرکتی جهادی برای عمران و آبادانی تبدیل شد+تصاویر

حرکت های جهادی همواره باعث پویایی و نشاط در جامعه می شود که کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در اقدامی جهادی در راستای شعار سال با رها کردن تعطیلات عید نوروز خود برای مسقف کردن ساختمان گلوگاه دم تنگ لنده خود دست به کارشدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گاهی انسان از فرصت و توانمندی های که دارد کمتر بهره لازم را می برد که اقتصاد مقاومتی در برگیرنده استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در منزل، اداره واستان و کشور است که با مدیریت جهادی و انقلابی می توان با اتکا به توانمندی های داخلی به آن رسید.

مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی خود ضمن اشاره به مدیریت جهادی فرمودند: هرجا یک مدیریت انقلابی فعال پر تحرک داشتیم، کار پیش رفته است.

در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال، کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در اقدامی جهادی با رها کردن تعطیلات خود با مسقف کردن ساختمان گلوگاه دم تنگ لنده با تکیه بر اصل اقتصاد مقاومتی از ظرفیت نیروی جهادی خود استفاده کرده و ساختمان خود را تکمیل کردند.

اتحاد و یکپارچگی کارکنان این اداره به همراه کارجهادی آنان در سال جدید می تواند الگویی مناسب برای سایر ادارت و نهادها باشد تا به استفاده از اقتصاد مقاومتی و حرکت های جهادی نسبت به رفع مشکلات خود اقدام نمایند.

بدون شک این حرکت ارزشمند جهادی از سوی کارکنان این اداره می تواند به الگویی برای کل کشور باشد تا کارکنان و مدیران سایر ادارت با ایجاد وحدت و مسئولیت پذیری در بین کارکنان در برابر صیانت از بیت المال چنین اقداماتی ارزشمندی بردارند.

این پایگاه خبری از حرکت جهادی و تلاش مجدانه و ارزشمند کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده به سهم خویش قدردانی می کند.

خبر همکاری بسیج سازندگی در ساخت گلوگاه اداره منابع طبیعی لنده+تصاویر می توانید در { اینجا } بخوانید.

 

تصاویر تکمیلی: 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/7044

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.