گروه: اخبار استان خبر: 85648 / تاریخ انتشار : 1396/1/7 ساعت : 09:48

آمیراحمد تقوی: نیروی انتظامی در همه مأموریت ها خوب درخشید/ سرهنگ سیاهپور:یکی از موفقیت های پلیس مرهون رابطه صمیمی این نیرو با روحانیت است

رئیس حوزه علمیه شهر دهدشت در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه، گفت: ناجا در همه صحنه ها و مأموریت ها امتحانش را پس داده و همواره خوش درخشیده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در این دیدار میر احمد تقوی با بیان اینکه پیرو اهل بیت بودن یک عنایت است، گفت: علیرغم درگیری و ناامنی در کشورهای همسایه، شاهد آرامش، امنیت و همزبانی در کشورمان هستیم که اینها جز با ولایت مداری به دست نمی آید. 

 
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره بازوی ولایت بوده، تصریح کرد: ناجا در همه صحنه ها و مأموریت ها امتحانش را پس داده و همواره خوش درخشیده است. 
 
رئیس حوزه علمیه شهر دهدشت با قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت، خاطر نشان کرد: نعمت وجود شما سبزپوشان نیروی انتظامی در بین مردم و جامعه نعمت بزرگی است، امیدواریم این نعمت همیشه و در همه جا مستدام باشد. 
 
میراحمد تقوی با بیان اینکه ناجا یکی از سازمان هایی است که چندین مأموریت مختلف بر عهده دارد، افزود: عمده ترین این مأموریت ها برقراری نظم و امنیت، حفاظت و حراست از مرزها و از همه مهم تر حفاظت و حراست از ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران است. 
 
در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تبریک سال جدید به این عالم فقید، گفت: آرامش اجتماعی و افزایش احساس امنیت عمومی ثمره تعامل دستگاه های دولتی، مردم و نیروی انتظامی است و این تعامل باید برای خدمت مطلوب به مردم باشد. 
 
سرهنگ "منوچهر سیاهپور"اظهار داشت: ائمه جمعه و جماعات از ارکان تولید نظم و امنیت در کشور هستند و یکی از موفقیت های پلیس مرهون رابطه صمیمی این نیرو با روحانیت است. 
 
انتهای پیام/200
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
سید
1396/1/7 - 13:51
اگر اشتباه نکنم واژه فقید برای انسان فوت شده استفاده میشه....عالم فقید به نظرم مرسوم نباشه برای انسان زنده استفاده بشه...
rateup 0
 ratedown 0
کهگیلویه
1396/1/30 - 14:09
نظر "سید" درسته. فقید یعنی مفقود شده و برای افراد زنده استفاده نمیشه. نمیدونم چرا بین مردم به عنوان یک مدح و یک واژه والا و عالی رتبه جا افتاده. لطفا اصلاح کنید. درود بر آ میر احمد بزرگ مرد مردمی و تکرار نشدنی...
rateup 0
 ratedown 0
ع.م
1396/1/30 - 17:24
به جاش بنویسید عالم بزرگ
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.