گروه: اخبار استان خبر: 85566 / تاریخ انتشار : 1396/1/5 ساعت : 09:37

حواشی داغ ثبت نام کاندیداهای انتخابات شوراهای بویراحمد در روز ششم/ داور بین المللی هم وارد مسابقه انتخابات شد/ قهرمان بوکس به رینگ آمد + تصاویر

ششمین روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری بویراحمد آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ششمین روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری بویراحمد آغاز شد و چهره های مطرح و مختلفی نام خود را ثبت کردند.

فرشاد نگین‌تاجی دانشجوی دکترای معماری – طراحی شهری با حضور در فرمانداری بویراحمد کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

نگین‌تاجی صبح امروز با همراهی جمعی از اقشار مختلف مردم، مهندسین، فرهنگیان، دانشگاهیان، ریش سفیدان و معتمدان در فرماندرای بویراحمد حاضر شد و کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

همچنین همسر و «باران» دختر فرشاد نگین‌تاجی نیز پدرش را همراهی کرد.

آزیتا حکمتی‌اصل قهرمان کیک بوکسینگ کشور با حضور در فرمانداری بویراحمد صبح امروز برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج نام‌نویسی کرد.

وی با همراهی جمعی از اقشار مختلف مردم، فرهنگیان، ورزشکاران و ریش سفیدان و معتمدان با حضور در فرمانداری بویراحمد ثبت‌نام کرد.

حکمتی اصل دارای مدرک کارشناس تربیت‌بدنی و کارشناس ارشد فیزیولوژی است.

حکمتی‌اصل سابقه در کارهای اجرایی و عمرانی نیز دارد.

 

خداداد افشاریان داور بین‌المللی و کارشناس فوتبال ایران با حضور در فرمانداری بویراحمد برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج ثبت‌نام کرد.

در این آئین جمعی از پیشکسوتان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد او را همراهی کردند.

افشاریان دارای مدرک کارشناسی تربیت‌بدنی است.

 

 

در ششمین روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سجاد نوبهار یکی از فعالان رسانه ای استان نام خود را برای ماراتن پنجم به ثبت رساند.

 نوبهار از فعالان فرهنگی و اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با سابقه بیش از یک دهه فعالیت رسانه‌ای با حضور در فرمانداری بویراحمد رسماً کاندیدای شورای شهر یاسوج شد.

وی هم اکنون مدیر خبرگزاری بین المللی تسنیم، رئیس بسیج رسانه شهرستان بویراحمد، بازرس انجمن اهدا عضو استان، مدیرعامل موسسه فرهنگی و تبلیغی رهروان ولایت و عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات است.

عطا‌ء‌الله دانشی  عضو شورای برنامه ریزی آموزش و پرورش و از فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در ششمین روز ثبت‌نام از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  با حضور در فرمانداری بویراحمد ثبت‌نام کرد.

وی با شعار «یا امام رضا (ع)» نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج شد.

محمد باقررهامی کارشناس ارشد معماری و دانشجوی رشته حقوق و مدرس دانشگاه‌های یاسوج صبح امروز با حضور در فرمانداری بویراحمد ثبت‌نام کرد.

رهامی همچنین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان و بسیج هنرمندان شهرستان بویراحمد است.

 

 

صمد عزیزپور با حضور در فرمانداری بویراحمد نام خود را به عنوان کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج ثبت کرد.

 

 

 

کیوان آشنا کارشناس عمران و با سابقه طولانی در عرصه پروژه‌های عمرانی با همراهی اقشار مختلف مردم، شخصیت‌ها، فرهنگیان، دانشگاهیان و معتمدان وارد عرصه رقابت پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

 

سید امید رضا توفیقی جوان کهگیلویه ای با حضور در ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد نام خود را در این ماراتن سیاسی ثبت کرد.

وی دارای تحصیلات کارشناسی حسابداری است.

حمیدنیک بین جوان یاسوجی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد نام خود را در این ماراتن سیاسی ثبت کرد.

وی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد کامپیوتر است.

 

الهه شیروانی نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج در حاشیه ستاد انتخابات فرمانداری بویراحمد به نقش بانوان در توسعه و مشارکت شهرتاکید و افزود:  نقش بانوان در اجتماع همانند یک مادر در خانه است که مسئول و مدیر خانه و خانواده است. بانوان می توانند در جوامع اجتماعی، محیط های آموزشی، فرهنگی و حتی سیاسی نقش آفرینی کنند.

سید طاهره عباس پور ده برآفتاب بانوی جوان یاسوجی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد نام خود را در این ماراتن سیاسی ثبت کرد.

وی متولد سال 1360 دارای تحصیلات کارشناسی تربیت بدنی است.

 

پویان‌صفت کارشناس اقتصادی و حسابداری با همراهی جمعی از اقشار مختلف مردم و با حضور در فرمانداری بویراحمد کاندیدای شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

وی بیش از ۱۵ سال سابقه کار در امور پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد دارد.

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.