گروه: اخبار استان خبر: 85501 / تاریخ انتشار : 1396/1/3 ساعت : 14:34
در پی قطعی مکرر آب روستای مالشیخ و حومه صورت گرفت:

تشنه کامی میزبانان و میهمانان نوروزی در لنده

فصل بهار فصل جوشش چشمه ها و سیراب نمودن طبیعت زیبا در شهرستان لنده است ولی به دلیل قطعی مکرر آب در برخی روستاهای شهرستان لنده هم میزبانان و هم میهمانان تشنه کام ماندند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، این روز ها که با شکرانه بارش الهی شاهد جوشش چشمه های جوشان و جاری شدن روان آب ها در شهرستان چهارفصل لنده هستیم، برخی از روستاهای این شهرستان به دلیل مشکلات ایستگاه پمپاز در بی آبی به سرمی برند.
 
این در حالی است که شاهد حضور میهمانان نوروزی در فصل بهار فصل جوشش چشمه ها و سیراب نمودن طبیعت زیباهستیم ولی به دلیل قطعی مکرر آب در برخی روستاهای شهرستان لنده هم میزبانان و هم میهمانان تشنه کام ماندند.
 
 
عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: تلاش و خدمات آبفای روستایی در بخش مرکزی قابل تقدیراست ولی کمبود آب در ایام تعطیلات عید نوروز برای مردم واقعا سخت است.
 
وی افزود: متاسفانه بیش از دو ماه است که یکی از دو پمپ انتقال آب در ایستگاه پمپاز موگرمون دارای مشکلات اساسی است که به همین علت برخی شهروندان در روستاهای مالشیخ، شهرک مالشیخ و دره زنگ با مشکلات اساسی روبرو هستند.
 
بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد:با رایزنی های صورت گرفته با مدیرکل آبفای روستای استان تا چندروز آینده مشکلات این ایستگاه پمپاز رفع خواهدشد.
 
وی تاکیدکرد: انتظار می رود مسولان  آبفای روستایی در این ایام که شاهد حضور میهمانان نوروزی هستیم نسبت به رفع این مشکل در اسرع وقت اقدام نمایند.
 
 
انتهای پیام/200

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.