گروه: رزمندگان خبر: 84803 / تاریخ انتشار : 1395/12/17 ساعت : 19:40
با حضور مسوولان ارشد بنیاد شهید و امورایثارگران کشور

پلاک افتخار سردرب منازل شهدا در یاسوج رونمایی می شود

شهردار یاسوج گفت : همزمان با روز بزرگداشت شهدا برای نخستین بار از پلاک افتخاربر سردرب منازل شهدای یاسوج طی آیینی با حضور مسوولان کشوری واستانی رونمایی می شود .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ محمد علی جاوید روز سه شنبه در جمع مدیران حوزه شهری یاسوج افزود : درگام نخست این پلاک برسردرب منازل دوخانواده سه شهید دوران دفاع مقدس به نام های شهیدان عدالت منش و خرسندیان نصب می شود .

وی اظهار داشت: با هماهنگی خوب معاونت فرهنگی بنیاد شهید کهگیلویه وبویراحمد، خانواده های دوشهید ویک شهید در گام های بعدی قرار دارند .

جاوید افزود : برای نصب پلاک افتخار،کارشناسایی 130 خانواده شهدای ساکن در مناطق شهری یاسوج با همکاری بنیاد شهید استان به اتمام رسیده است .
شهرداریاسوج گفت: پلاک افتخار " برگرفته از شکل پلاک شهدای گرانقدر" در قالب تابلوی فلزی طراحی شده که بر روی آن اطلاعاتی از مشخصات شهید، تاریخ، محل شهادت و قسمتی از وصیت نامه شهید درج شده است.
جاوید با تاکید بر اینکه نصب پلاک افتخار بر سر در منازل شهدا در راستای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان است اظهارداشت: شهدای دفاع مقدس پیروی از خط ولایت در وصیت نامه‌هایشان گوشزد کردند و امروز به برکت ایثار، فداکاری، شجاعت و شهادت طلبی شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی دفاع مقدس خدای متعال را شکرگذار هستیم.
وی تاکید کرد: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا، عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است.
وی تصریح کرد: شهدا با نثار جان خود اهداف والایی داشتند که اعتلای ارزش های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب از مهم ترین آرمانهای شهداست.

22 اسفندماه روز تکریم مادران شهید و خانواده شهدا نامگذاری شده است. 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.