گروه: بویر احمد خبر: 84183 / تاریخ انتشار : 1395/12/3 ساعت : 11:41

هیچ گونه قطعی برق نداریم/ چه کسی دروغ می گوید: مردم یا مسئولان؟!

رئیس اداره برق شهرستان بویراحمد با بیان اینکه هیچگونه قطعی چند ساعته در سطح شهرستان وجود ندارد، بیان کرد: تمامی کارکنان این نهاد برای خدمات رسانی بهتر و سریعتر به مردم پای کار هستند و جای هیچگونه نگرانی نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،اسماعیل یوسفی در گفت و گو با این پایگاه خبری به قطع مکرربرق در برخی از نقاط شهرستان بویراحمد اشاره کرد و گفت: مشکل قطعی برق در مناطق چند گانه شهرستان بویراحمد و بویژه شهر یاسوج مشکل فنی است.

وی با بیان اینکه این مشکلات با بیشترین دقت و سرعت عمل از سوی کارکنان این نهاد مرتفع شده است، بیان کرد: در بارندگی های اخیر جزء محدود استانهایی بوده ایم که قطعی برق را نداشته ایم.

رئیس اداره برق شهرستان بویراحمد به جوابگویی این نهاد به مشترکان در مورد قطعی برق اشاره کرد و گفت: برخی در تماس با اتفاقات این اداره می گویند چرا در فلان قسمت شهر برق هست ولی در منطقه ما نیست.

یوسفی با بیان اینکه هرکدام از مناطق شهر یاسوج با فازهای جدا گانه ای تزریق برق می شوند،بیان کرد: مشکلی قطعی چند دقیقه ای برق را نباید مشکلی حاد دانست.

وی با بیان اینکه هیچگونه قطعی چند ساعته در سطح شهرستان وجود ندارد، بیان کرد: تمامی کارکنان این نهاد برای خدمات رسانی بهتر و سریعتر به مردم پای کار هستند و جای هیچگونه نگرانی نیست.

رئیس اداره برق شهرستان بویراحمد یکی از دلایل قطعی مکرر برق در برخی از نقاط شهرستان بویراحمد را بالا رفتن بار در این مناطق دانست و گفت: این موضوع یک امر عادی است و با بالا رفتن بار و مصرف بیش از اندازه این مشکلات فنی وجود دارد که در سریعترین وقت ممکن نیز مرتفع می شود.

انتهای پیام/ر/4120

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
شاهدها
1395/12/3 - 22:11
مدیر محترم چرا دروع می گویی قطعی برق نداریم شاهدهای17و16و...بیشتر اوقات شبها برق نداریم
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.