گروه: بهمئی خبر: 84018 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 ساعت : 14:14
امام جمعه موقت شهر لیکک:

آشتی و ترحم با فتنه گر و سفاک معنا ندارد/دولت به جای وعده به مردم گزارش عملکرد ارائه کند

امام جمعه موقت شهر لیکک گفت: مردم با کسانی که خون عده ای بی گناه را ریختند و بانکها و مساجد را تخریب کردند، آشتی نمی کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،امام جمعه موقت شهر لیکک با تاسی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان، گفت: ملت شریف ایران اسلامی با هم قهر نبودند که بخواهند آشتی کنند و آشتی و ترحم با فتنه گر و سفاک معنا ندارد.

حجت الاسلام مهدی احتشامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان به خوبی به مقوله آشتی ملی که توسط عده ای در کشور مطرح شد، تبیین و فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال ۸۸ به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

وی گفت:مردم ما از شیعه و سنی و ارمنی و مسیحی و دیگر ادیان با هم و در کنار هم  زندگی می کنند و با قهر هم مشکلی ندارند اما با کسی که بخواهد با سفاکی و نا امنی انقلاب مخملی به پا کند، سازش نمی کنند.

احتشامی افزود: مردم با عده ای که در تهران نزدیک به 30نفر از هموطنان مسلمان خود را تنها به بهانه اینکه لباس بسیجی به تن دارند، شهید و عده زیادی را مصدوم کردند، آشتی و ترحم نمی کنند.

احتشامی خاطرنشان کرد: فتنه گران تنها در تهران 130شعبه بانک و 17 مسجد آتش زدندو اموال زیادی از بیت المال را تخریب کردند.

وی تصریح کرد: اینکه عده ای از عوامل اجرایی بگویند بیاییم با کسانی که این همه کشتار و ناامنی و تخریب اموال عمومی انجام دادند، آشتی کنیم، این معنا ندارد.

خطیب موقت نماز جمعه بهمئی گفت:اگر عطوفت اسلامی ملت ایران و مقام معظم رهبری نبود، این افراد باید به اشد مجازات که اعدام است، می رسیدند اما این عطوفت باعث شد که آنها در گوشه ای محصور شوند.

احتشامی در فرازی دیگر از خطبه های امروز بر لزوم ارائه عملکرد مسئولان به جای دادن وعده و شعار تاکید کرد و گفت: شخصی برای اولین بار در انتخابات شرکت می کند و شعار و وعده می دهد که مثلا در آینده چه کار می کنم، مردم هم اعتماد می کنند و او را انتخاب می کنند.

وی ادامه داد: اما شخصی که 4 سال توسط مردم انتخاب شده، نباید هنوز وعده دهد،باید به جای دادن وعده و شعار که در آینده چه می کنم، بیاید و بگوید که در این چهار سال چه کردم؟

احتشامی خاطرنشان کرد: من نمی گویم کاری نشده است، اما اگر خدمتی به مردم شده باید به مردم اعلام شود تا مردم بدانند نه اینکه دوباره وعده و شعار داده شود ؛نباید مردم را بی بصیرت و ناآگاه فرض کنیم.

امام جمعه موقت شهر لیکک در پایان با اشاره به برخی از مشکلات شهرستان بهمئی با وجود گذشت 38سال از عمر انقلاب اسلامی، گفت: تمام دولتها، چه اصولگرا، چه اصلاح طلب و چه تدبیر و امید سهل انگاری داشتند و الان دولتمردان باید با راهکار مناسب مشکلات این مردم را برطرف کنند.

منبع:پایگاه خبری آوای ماغر

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.