گروه: لنده خبر: 84013 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 ساعت : 13:54
امام جمعه موقت شهرستان لنده:

طرح کنندگان آشتی ملی ابتدا خود را اصلاح کنند بعد طرح بدهند

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: کسانی که چنین طرح هایی را در کشور مطرح می کنند باید ابتدا خود را اصلاح کنند سپس چنین طرح هایی را در کشور عنوان کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید محمودالهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن قدردانی از حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن گفت: ملت ایران بعد از گذشت 38بهار از انقلاب به همه ثابت کردند که بهترین پشتیبان برای نظام، انقلاب و رهبری هستند.

وی افزود: ملت ایران در راهپیمایی 22بهمن ثابت کردند که پیوند میان رهبری و ملت پیوندی ناگسستنی است و همه با هم با مشت های گره کرده امسال نیز شعار مرگ بر امریکا مستحکم تر از سال های گذشته سردادند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: حضور حماسی ملت ایران بار دیگر مُهری باطل بر پیشان دشمن بود که قدرت اتحاد و صلابت این ملت را باورکند.

وی تاکیدکرد: دشمنان باید خوب بدانند که کوچکتراز آن هستند که بخواهند این ملت را تهدید کنند چرا که ملتی که چنین رهبری دارد هرگز شکست را تجربه نخواهد کرد.

الهی نیا اظهارکرد: حضور بی منت مردم در تمام عرصه های مختلف و برهه های حساس کشور نشان از عشق و ارادت ملت به نظام و رهبری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: بهترین راه برای قدردانی از مردم در راهپیمایی 22بهمن، بیداری مسئولان و خدمت بی منت به مردم همراه با پاسخگویی به سئولات آنان است.

وی در ادامه به شهادت حجه الاسلام و المسلمین شیخ فضل الله محلاتی در حمله جنگنده های عراقی به هواپیماهای حامل وی در سال(1364ش) اشاره کرد وگفت: نقش ممتاز روحانیون در دفاع مقدس همانند دوران آغازین انقلاب اسلامی نقشی ممتاز و آگاهانه بوده است.

الهی نیا گفت: شهادت شهید محلاتی و حمله صدامیان به هواپیمای مسافربری نمونه دیگر از جنایات بی شمار رژیم بعث عراق است.

مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تاکیدکرد: انقلابی بودن مسئولان باعث اشتقاق زیاد آنان برای خدمت بی منت به ملتی است که در همه حال بهترین پشتیبان نظام هستند.

وی خاطرنشان کرد: حفظ روحیه انقلابی گری در مردم و مسئولان باعث جلوگیری از نفاق و دورویی در کشور خواهدشد.

الهی نیا به دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: حماسه مردم آذربایجان در پاسداشت ارزش های انقلاب و حرکت های انقلابی در روز های آغازین انقلاب باعث تحسین آنان از سوی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری شد.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده در ادامه به طرح ملی آشتی در کشور اشاره کرد وگفت: کسانی که امروز دم از آشتی ملی می زنند باید خوب بدانند که ملت ایران با کسانی قهر هستند که در روز عاشورا با بی حرمتی به این روز و لخت کردن بسیجیان خط خود را از اصول انقلاب جدا کرده و عامل اصلی نفاق در کشور و قهر ملت شدند.

وی خطاب به فتنه گران گفت: کسانی که چنین طرح هایی را در کشور مطرح می کنند باید ابتدا خود را اصلاح کنند سپس چنین طرح هایی را در کشور عنوان کنند.

الهی نیا گفت: اصول انقلاب باید حفظ شود و ملت ایران ثابت کردند که طرح چنن موضوعاتی کوچکترین خدشه ای به پیوند مردم با نظام رهبری نخواهد زد.

امام جمعه موقت شهرستان لنده به موضوع آسفالت جاده لنده به دهدشت نیز اشاره کرد وگفت: امیدواریم استاندار کهگیلویه وبویراحمد به وعده ای که از جناب سرپرست فرمانداری لنده مبنی بر آسفالت جاده لنده به دهدشت داده شده هرچه سریعتر عملاتی شود تا مردم در اقدام و عمل شاهد آن باشند نه با وعده.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/4120

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.