گروه: بویر احمد خبر: 84009 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 ساعت : 14:20
امام جمعه شهر یاسوج :

آشتی ملی سناریوی جدید فتنه‌گران است/ آل سعود تاسیس شد تا حامی جنایتکاران داعشی شود

امام جمعه شهر یاسوج با اشاره به اینکه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن ماه جواب سردمداران جدید آمریکا را دادند، یادآور شد: مردم نشان دادند که ما انقلابی هستیم،انقلابی می مانیم و در مقابل دشمنان ایستادگی می کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی درخطبه اول نماز جمعه شهر یاسوج با بیان اینکه در قرآن آماده است که زنان و مردان مومن همدیگر را دوست دارند و به هم عشق می ورزند،  افزود: این افراد همدیگر را به کارهای خوب امر می کنند.
وی بااشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر طبق گفته امام علی ع از نماز واجب تر است. اظهار کرد: این نشانه از اهمیت این موضوع است.

وی با بیان اینکه این افراد مورد رحمت خدای متعال قرار گرفتند، تاکید کرد: برادری و دوستی بر سه اصل نصیحت کردن، نهی کردن از معصیت. وصیت کردن و بخشیدن استوار است.

امام جمعه یاسوج در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهر یاسوج به فرا رسیدن 29 بهمن ماه قیام مردم تبریز مقابل رژیم اجنبی شاهنشاهی اشاره کردو افزود: مردم تبریز به مناسبت قیام خونین مردم قم بپا خاستند که این رژیم آنها را به خاک و خون کشاند.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه سه شنبه هفته آینده سالگردکودتای رضاخان خبیس برای رسیدن به حکومت شاهنشاهی است تصریح کرد: رضا خان در ابتدای کارش در ماه محرم با راه انداختن دسته عزاداری ارتش خود حقه به مردم می زد که امام (ره) فرمود خیلی از افراد آن موقع این فرد را می شناختند اما متاسفانه چیزی نگفتند،اگر حرفی می زدند مردم در مقابل او می ایستادند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن ماه جواب سردمداران جدید آمریکا را دادند، یادآور شد: مردم نشان دادند که ما انقلابی هستیم،انقلابی می مانیم و در مقابل دشمنان ایستادگی می کنم.
امام جمعه شهر یاسوج تصریح کرد: مردم ایران با شعار دادن مرگ بر آمریکا و اسرائیل عنوان کردند که دشمن اصلی اسلام این دو است.
وی با بیان اینکه آل سعود یهودی است تاکید کرد: ما آل سعود نداشتیم، ما کشور حجاز داشتیم و این آل سعود توسط انگلیس خبیث تاسیس شد تا آشوب و فتنه در منطقه ایجاد کند.

حجت الاسلام حسینی گفت :آل سعود تاسیس شد تا جنایتکارانی مثل داعش را تاسیس کند و مسلمانان را به خاک وخون بکشاند.

وی به صحبت های مقام معظم رهبری در مورد سران فتنه اشاره کرد و اضافه کرد: مقام معظم رهبری گفتند که من روی هیچ مسله ای به اندازه فتنه حساس نیستم یعنی این خیلی اهمیت دارد.

حسینی به سران فتنه اشاره کرد و گفت: آن‌ها اصل نظام را نشانه رفتند و توصیه می‌کنند که آن‌ها را آزاد کنید.

امام جمعه یاسوج تصریح کرد: فتنه 88 بسیار فتنه بزرگی بود و باید با تبعیت از رهبری نسبت به آن‌ها حساسیت داشته باشیم و بعضی افراد مکار می‌گویند که بیاییم آشتی کنیم.

انتهای پیام/رج/4120

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.