گروه: اخبار استان خبر: 84006 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 ساعت : 11:01
سرپرست فرمانداری لنده:

پیشتازی بسیج در تمام عرصه های مهم کشور

سرپرست فرماداری شهرستان لنده در جلسه هماهنگی رزمایش الی بیت المقدس لنده گفت: بسیج همواره به عنوان یک نیروی پیشتاز درعرصه های مهم کشور بوده و در تمام ماموریت های محوله موفق عمل کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دارا کریمی نژاد سرپرست فرمانداری شهرستان لنده در جلسه هماهنگی رزمایش الی بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج لنده، ضمن قدردانی از تجلی خودباوری ملی در راهپیمایی22بهمن گفت: ملت ایران به عینه به همه جهانیان با حضور آگاهانه خویش در راهپیمایی 22بهمن ثابت کردند پای انقلاب و نظام و رهبری خویش تا آخر ایستاده اند.

وی افزود: اقتدار و عزت ملی ما مرهون مجاهدت ها و ایثارگری شهیدان و همه کسانی است که برای عزت و افتخار این ملت در سایه سار امنیت تلاش می کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنده تصریح کرد: حضور خودجوش جوانان علاقه مند به بسیج می تواند میزان آمادگی این قشرفعال در جامعه را دوچندان کند.

وی تاکیدکرد: بسیج همواره به عنوان یک نیروی پیشتاز در عرصه های مهم کشور بوده و در تمام ماموریت های محوله موفق عمل کرده است.

کریمی نژاد گفت: حضور نیروهای اداری در رزمایش الی بیت المقدس بلامانع است و ادارات و نهادها نیز موظف هستند در راستای هرچه بهتر برگزارشدن این رزمایش نهایت همکاری را با سپاه ناحیه لنده داشته باشند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/4120

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.