گروه: لنده خبر: 83991 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 ساعت : 22:38
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خبرداد:

رزمایش الی بیت المقدس در لنده برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: رزمایش الی بیت المقدس در تاریخ پنجم وششم اسفندماه سال جاری در منطقه عمومی قیام برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرگرد پاسدار علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در جلسه شورای اداری شهرستان لنده ضمن اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف اظهارکرد: امروز به برکت خون شهیدان و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران به بالاترین سطح آمادگی رزمی و دفاعی رسیده است.

وی افزود: حفظ آمادگی دفاعی و افزایش سطح توامندی بسیجیان به خصوص گردان الی بیت المقدس برای مقابله با بحران ها می تواند نقش موثری در مواقع ضروری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: گردان الی بیت المقدس متشکل از بسیجیانی ساماندهی شده و همیشه آماده و آموزش دیده هستند و در طول سال همه آموزش‌ها و تمریناتی طی کرده و درآمادگی کامل به سر می برند.

 وی تاکیدکرد: در این رزمایش گردان الی بیت المقدس با اجرای تاکتیک های خاص نظامی، دفاع از کوی برزن، مقابله با ناآرامی ها، مدیریت بحران در تاریخ پنجم و ششم اسفندماه امسال در کل محدوده جغرافیایی روستای قیام و چهارراه آل طیب انجام می‌شود.

 محمدی اظهارکرد: برگزاری مراسم صبگاه مشترک با حضور اعضای شورای اداری شهرستان در منطقه عمومی رزمایش و اجرای تاکتیک های رزمی به همراه آتش و تهیه از مهمترین برنامه های روز روزمایش می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از همکاری و همراهی ادارات و نهادهای شهرستان لنده در زمینه آزاد سازی نیروهای بسیجی عضو گردان الی بیت المقدس قدردانی کرد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.