گروه: بویر احمد خبر: 83988 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 ساعت : 13:04

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج پژوهشگر برگزیده جشنواره بین المللی شد

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج به عنوان پژوهشگر برگزیده جشنواره بین المللی فارابی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، هشتمین جشنواره بین‌المللی فارابی با حضور ریاست محترم جمهوری، معاون علمی‌ و فناوری رییس‌جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تهران برگزار شد.

 در این همایش «دکتر ابوذر فتاحی زاده» عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه یاسوج بعنوان برگزیده اول بخش جوان حوزه سیاست و روابط بین الملل در جشنواره فارابی انتخاب و از رئیس جمهور لوح تقدیر گرفت.

 فتاحی زاده با رساله دکتری خود تحت عنوان«سیاست خاطره و جنگ در ایران: از جنگ‌های ایران و روس تا جنگ جهانی دوم» در جشنواره فارابی شرکت کرده بود که علاوه بر لوح تقدیر رئیس جمهور، لوح تقدیر آیسسکو، یونسکو، بنیاد ملی نخبگان، یادمان جشنواره و جایزه نقدی را نیز دریافت کرد.

در طول هفت دوره گذشته جشنواره فارابی، در بخش جوان گروه علوم سیاسی، به هیچ برگزیده‌ای رتبه یک و دو تعلق نگرفته و برای اولین بار است که رتبه یک در گروه علوم سیاسی به یک پژوهشگر اعطا می شود.

در این دوره معیارهای داوری سختگیرانه‌تر شده و این موضوع باعث شد در بخش جوان ۱۲ گروه علمی این جشنواره، تنها ۴ برگزیده بیشتر وجود نداشته باشد و این خود نشان از اهمیت جایزه دریافتی این عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج دارد.

روابط عمومی دانشگاه یاسوج این موفقیت را به آقای دکتر فتاحی زاده،گروه علوم سیاسی دانشگاه یاسوج و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نماید.

انتهای پیام رج/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.