گروه: چرام خبر: 83985 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 ساعت : 12:35

امام جمعه چرام فرماندارهای گچساران و چرام را به مناظره دعوت کرد

امام جمعه چرام گفت:بنده آمادگی مناظره با هر کدام از دو فرماندار شهرستان گچساران و چرام که نماینده ی رسمی دولت می باشند را دارم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  سیدنورالله افشار امام جمعه چرام در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری بیان کرد:در پی انتشار خبری مبنی بر آمادگی مناظره  بنده با مدافعان برجام  چند نفر از جوانان محترم ازجمله دومشاور فرمانداران چرام و گچساران اعلام آمادگی کردند.

 وی افزود:همانطور که در فایل صوتی خطبه ی نمازجمعه ی هفته گذشته منعکس است،گفته شده است که این قصه ی برجام باید یکبار برای همیشه در شهرستان چرام روشن شود.

افشار در ادامه افزود: ضمن تقدیر و تشکراز این افراد جوان و از آن جایی که دونفر از این جوانان مشاورین محترم فرمانداران چرام و گچساران هستند ،بنده آمادگی مناظره با هر کدام از این دو فرماندار که نماینده ی رسمی دولت می باشند را دارم.

خطیب جمعه چرام اضافه کرد:این عزیزان می توانند در هر مکان و زمانی که به دفتر بنده اعلام کنند،این بحث و مناظره صورت گیرد و باید هرکدام که دیگری را متقاعد کرد،طی ارسال بیانیه ای رسمی به خبرگزاری ها اطلاع رسانی کند.

 

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

 انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.