گروه: دنا خبر: 83982 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 ساعت : 11:45

واکنش رئیس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات استان به استخدامهای فله ای

رئیس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویر احمد گفت:کسانی که در ادارات و دستگاههای دولتی مسئولیتی گرفته اند باید بدانند حق کشی و پایمال کردن حق دیگران مذموم است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت السلام خرم روز رییس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد در آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید شورای نگهبان شهرستان دنا ضمن تقدیر از تلاشهای فرهادی سرپرست سابق شورای نگهبان دنا گفت:کسانی که مسوولیتی دارند نباید خود را درگیر و سرگرم مباحث سیاسی و اختلافات قومی و قبیله ای کنند.

خرم روز با اشاره به تخریبها توسط برخی از مسوولین گفت:تخریب زیبنده یک نیروی انقلابی و مومن نیست.

رییس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات استان کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه اگر کسانی ساده اندیشانه تصور می کنند سردمداران استکبار که 38 سال از هر روزنه ای علیه نظام اقدام کردند به فکر نجات ایران هستند افزود:این افراد در اشتباه محض به سر می برند.

خرم روز با اشاره به اینکه حق کشی و پایمال کردن حق دیگران مذموم است گفت:اگر قرار است جذب و استخدامی در ادارات صورت بگیرد مسوول مربوطه نباید فقط اطرافیان خود را ببیند و امکانات را فقط بین قشر خاصی توزیع کند.

رییس دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به برگزاری انتخابات های پیش رو خاطر نشان کرد: مباحث و مسایلی را مشاهده می کنیم که تذکرات لازم و خیرخواهانه را داده ایم.

این مقام مسوول با بیان اینکه رصد ما بر مجموعه های مختلف اعم از مجریان وهیئاتهای اجرایی دقیق وقانونی است افزود:طبق قانون و درنهایت بی طرفی و بی غرضی به تکلیفمان در این خصوص عمل می کنیم .

خرم روزدر بخش پایانی سخنان خود ضمن تقدیر از ناظرین شورای نگهبان گفت: حس انقلابی گری در مسیر حفظ حقوق و رای مردم ضروری است.

منبع: سفیردنا

انتهای پیام/4120

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.