گروه: کهکیلویه خبر: 83965 / تاریخ انتشار : 1395/11/27 ساعت : 19:32
رئیس اتاق اصناف کهگیلویه:

پلمپ 42 واحد صنفی متخلف در کهگیلویه

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 42 واحد صنفی متخلف در شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده پلمپ شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عین‌الله اخوان رئیس اتاق اصناف کهگیلویه در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با اشاره به عملکرد بازرسان اتاق اصناف در کنترل گرانفروشی و تخلفات اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 34 هزار و 287 بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده انجام شده است.

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه تصریح کرد: این بازرسی‌ها منجر به کشف 227 تخلف به ارزش ریالی 148 میلیارد تومان شد.

وی تخلفات کشف شده را 227 مورد عنوان و بیان کرد: 221 پرونده به منظور رسیدگی و صدور حکم به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شدند.

پایگاه خبری کهگیلویه

وی با بیان اینکه 211 پرونده تخلف صنفی برای رسیدگی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد، افزود: صدور شش هزار و 474 اخطاریه صنفی و غیر صنفی از دیگر عملکردهای واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان است.

اخوان تعداد واحدهای پلمپ شده در این مدت را 42 مورد برشمرد و گفت: تعداد 6 هزار و 474 واحد صنفی و غیرصنفی مورد اخطار قرار گرفته که در صورت عدم اجرای دستورالعمل صادر شده به آنان این واحدها در مراحل بعدی پلمپ خواهند شد.

پایگاه خبری کهگیلویه

اخوان نقش مردم در جلوگیری از تخلفات بازار را مهم خواند و افزود: 12 هزار و 800 شکایت مردمی به روش‌های کتبی، تلفنی و مراجعه حضوری به اتاق اصناف گزارش و مورد پیگیری قرار گرفته است.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

مجید آذربارگون
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.