گروه: بویر احمد خبر: 83960 / تاریخ انتشار : 1395/11/27 ساعت : 19:04
واکنش رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج به سخنان اردشیری

اردشیری اگر مستندی دارد آن را رو کند/ اظهارات بی مستند پیگیرد قضایی دارد

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت:آقای ارشیری اگر برای سخن ها ومنتسب کردن این تخلفات روا داشته به شورا و شهرداری یاسوج مدرک دارد آن را رو کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سید هدایت اکبری در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری در واکنش به سخنان روز گذشته یکی از اعضای شورای شهر یاسوج و حمله این عضو شورا به برخی از اعضای شورا و شهرداری گفت: اگر آقای اردشیری مدرک و مستندی دال بر تخلفات در این نهاد دارد ارائه دهد.

وی با بیان اینکه هر گونه اتهام بی مستند از سوی دستگاههای قضایی پیگرد قانونی خواهد داشت، بیان کرد: این عضو شورا سخنانی را بدون مستند به برخی از اعضای شورا شهر و شهرداری منتسب کرده که این موضوعات اگر به گفته وی مستند است،مدارک آن را بیاورد.

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج خاطر نشان کرد: آقای اردشیری باید بداند که اگر تخلفی صورت گرفته است دستگاههای نظارتی و قانونی خودشان به این موضوع واقف بوده و خودشان رسیدگی کنند پس منتسب کردن این شایعه ها بی اساس فقط جو عمومی جامعه را ملتهب خواهد کرد.

اکبری با تأکید بر این موضوع که هرکدام از اعضای شورا می توانند به نوبه خودشان در هر مسئله ای که مربوط به فضای شهر و شورا باشد اظهار نظر کنند، بیان کرد: اعضای شورای شهر باید بدانند نمی شود موضوع اظهار نظرهای آزاد را بهانه ای برای حمله و توهین های مکرر به دیگر اعضاء و یا حتی شهرداری دانست.

انتهای پیام/ر/4120

 

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.