گروه: بهمئی خبر: 83959 / تاریخ انتشار : 1395/11/27 ساعت : 18:52
مشاور مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم سرآسیاب یوسفی:

اجازه ندهیم ویژه خواری به نیمه رحمانی انقلاب خدشه وارد کنید

کسی که در وضعیت فعلی به زبان عشایری ۱۰۰۰ گوسفند در سال به عنوان حقوق دریافت کند ، به نیمه رحمانی و زلال جریان انقلاب خدشه وارد می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  ، مشاور ستاد تخصصی مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم سرآسیاب یوسفی به تحلیلی تفصیلی از وضعیت کشور در قبل و بعد انقلاب پرداخت و اشاره کرد: باید همیشه شکر نعمت ولایت فقیه و امت همیشه در صحنه و مومن به انقلاب را به مصداق آیه "لَئِن شَکَر تُم لَاُزِیدَنَّکُم" را بجای بیاوریم.

سید فرزاد نجات نیا افزود: احیای اسلام بعد از قرنها، در میان استیلای بلا منازع ایدئولوژی های شرق و غرب از بزرگترین دستاوردهای انقلاب بوده است و دفاع از آرمانها، کیان و ارکان انقلاب اسلامی ،  حمایت از محرومان و مظلومان، ساری و جاری نمودن گفتمان مقاومت، و شعارهای انقلاب اسلامی از اصول و شرط مانایی و پویایی انقلاب است.

نجات نیا تصریح کرد: انقلاب اسلامی باز تولید حرکت پیامبر اعظم(ص) و قیام عاشوراست که در قرن معاصر سبب بیداری و تحول در کشور های اسلامی و الهام بخش همه نهضت های آزادی بخش در تمام نقاط عالم شده است.

این فعال سیاسی به جنگ تحمیلی هشت ساله به عنوان نماد تدارک وسیع شرق و غرب علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: امام(ره) از روز اول بر صدور انقلاب تاکید داشت واکنون تاثیرات انقلاب اسلامی در تمام نقاط عالم را شاهد هستیم و در شعارهای رزمندگان، شعارهای راه قدس از کربلا می گذرد به چشم می خورد

 وی حماسه مدافعان حرم و فرزندان بهمئی در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در قالب نیروی مخصوص تیپ شهید بخردیان را در راستای آرمانهای امام و حمایتازمستضعفین عالم دانست.

این فعال فرهنگی ستاد وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری یادآور شد: انقلاب اسلامی به برکت جانفشانی شهدا، امام و خلف صالح ایشان، درختی تنومند است که اکنون این شجره طیبه بارور شده است.

وی با بیان اینکه عده ای مرعوب غرب می خواهند دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده بگیرند، خطاب به نسل جوان و نوجوان دانش آموز گفت: پدران ما در جنگ سخت و نظامی حماسه آفریدند و اکنون ما باید در جهاد کبیرو در جنگ نرم و مواجهه با تهاجم همه جانبه دشمنی مسلح به شبکه های ماهواره و فضای مجازی، نقش آفرینی کنیم و بدانیم در حساس ترین مقطع تاریخ قرار گرفته ایم.

این فعال فرهنگی خطاب به مسئولین گفت: سابق ملت و دولت نبود، بلکه رعیت بود و شاهزاده تعیین کننده، اما الان  ملت ولی نعمت است،و زلال جریان انقلاب اسلامی در این مقطع حساس در حال گذار است و اگر عده ای فرصت خدمتگزاری به ولی نعمتان را تبدیل به سوء استفاده و طمع ورزی بکنند، در پیشگاه هوشمندافکار عمومی محاکمه خواهند شد.

نجات نیا افزود: در زمان عثمان عده ای از خواص جامعه صدها شتر اموالشان رو جابجا نمی کرد و طلاها رو با تبر خورد می کردند، در تاریخ کسی نگفت دزدی کردند اما ویژه خواری و رانت خواری کرده بودند و کسی که در وضعیت فعلی ۶۰ تا ۷۰ میلیون حقوق بیت المال می گیرد به زبان عشایری یعنی ۱۰۰۰ گوسفند در سال دریافت نموده و این به نیمه رحمانی و زلال جریان انقلاب خدشه وارد می کند.

وی به برخی دستاوردهای نظام اسلامی در عرصه ای بین الملل، نظامی، صنعتی، کشاورزی، پزشکی، بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی، سلولهای بنیادین و احیای هویت ایرانی اسلامی اشاره کردو گفت: تنها با شعار ما میتوانیم و بهره مندی از داشته ها مسیر موفقیت و اعتلای بیش از پیش طی خواهد شد.

نجات نیا با مقایسه انرژی پیچیده هسته ای که عمر آن کمتر از انقلاب و صنعت خودروسازی به عنوان تکنولوژی وارداتی- غربی با عمر بیش از ۵۰ سال اشاره کرد و گفت: ببینید خودروی چند سال قبل بهتر از مدل جدیدتر آن است و مزیت رقابت جهانی ومنطقه ای ندارد و انرژی هسته ای و سلاح های نظامی ما برخلاف تحریم در طراز بالای دنیا قرار دارد.

نجات نیا افزود: اگر ما را محاصره اقتصادی بکنند ما فرزند رمضانیم، اگر محاصره نظامی کنند فرزندان عاشوراییم و با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب متناسب با یاوه گویی های ترامپ با حفظ روحیه انقلابی خود در برابر استکبار می ایستیم.

وی در پایان نامگذاری سال توسط رهبر فرزانه انقلاب را به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل،حکیمانه خواند و تکیه بر اقتصاد درون زا مبتنی بر آموزش های خانوار و بومی سازی فعالیت های اقتصادی زود بازده را اولویت کنونی منطقه دانست.

منبع:پایگاه خبری آوای ماغر

انتهای پیام/

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.