گروه: بهمئی خبر: 83936 / تاریخ انتشار : 1395/11/27 ساعت : 11:03
فرماندار بهمئی:

جمهوریت نظام ما در 22بهمن امسال اثبات شد/تاثیر حضور حماسی مردم در تغییر مواضع تند ترامپ

فرماندار بهمئی از حضور حماسی مردم بهمئی در 22بهمن امسال تقدیر کرد و با بیان اینکه مدیون ملت هستیم، گفت:تاثیر گذاری این حضور در عقب نشینی ترامپ مشاهده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فرماندار بهمئی در نشست شورای مشورتی فرمانداری از حضور حماسی مردم بهمئی در 22بهمن امسال تقدیر کرد.

علی اکبر فرهنگی نسب گفت: در سالهای گذشته یک نوع حرف پراکنی در جامعه وجود داشت که مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمی کنند و تنها دانش آموزان مدارس هستند که شرکت می کنند اما امسال مردم آنقدر آمدند که با وجود حضور اقشار مختلف جامعه، بزرگترها بیشتر به چشم می آمدند.

وی افزود:بنده هم در سخنرانی 22 بهمئی قصد مطرح کردن دستاوردهای نظام و انقلاب را داشتم اما شور و حضور حماسی مردم را که دیدم، تصمیم گرفتم به جای سخنرانی از این حضور حماسی تقدیر کنم.

فرماندار بهمئی با اشاره به اینکه دشمن خیال می کرد مردم از نظام خسته شدند و در راهپیمایی امسال شرکت نمی کنند، گفت: جمهوریت نظام ما در روز 22بهمن امسال بار دیگر به اثبات رسید و تاثیر آن را یک روز بعد  دیدیم که ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از مواضع تند خود علیه ایران عقب نشینی کرد.

فرهنگی نسب تصریح کرد: مردم بزرگترین پشتوانه نظام ما هستند و ما باید قدردان آنها باشیم.

وی بار دیگر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی امسال تقدیر کرد و گفت: ما بدهکار مردم بودیم و دوباره هم بدهکار آنها شدیم.

فرماندار بهمئی افزود: با رونمایی از هر دستاورد سپاه و ارتش به ایرانی بودن خود می بالم و از اینکه فرزندان این مرز و بوم با وجود تحریم های شدید، با تکیه بر دانش بومی جدید ترین فناوری های روز دنیا را تصاحب می کنند، اشک شوق می ریزم.

فرهنگی نسب با اشاره به وجود سلایق مختلف در نظام سیاسی کشور، گفت: ملت ایران به خاطر داشتن پشتوانه دینی و ولایتمداری با وجود سلایق مختلف سیاسی همگی ولایتمدار و وفادار به نظام هستند و اوج این وفاداری را حماسه آفرینی راهپیمایی 22بهمن امسال مشاهده کردیم.

منبع:پایگاه خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.