گروه: گچساران خبر: 83922 / تاریخ انتشار : 1395/11/27 ساعت : 08:09

منبع انتشار بوی گاز در گچساران مشخص شد

فرماندار گچساران گفت:یکی از چاه های اطراف خروجی جاده دیلم به گچساران که گاز ترش را می سوزاند شب گذشته برای دقایقی خاموش شد که موجب پراکندگی گازخام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران گفت:مشکل استشمام بوی گاز در گچساران به سرعت پیگیری و برطرف شده است،یکی از چاه های اطراف خروجی جاده دیلم به گچساران که گاز ترش را می سوزاند شب گذشته برای دقایقی خاموش شد و گازخام پراکنده شد که این مشکل برطرف شده است.

وی افزود: با پیگیری این موضوع  از سوی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اقدامات لازم انجام شد و مشکل استشمام بوی گاز در برخی مناطق گچساران برطرف شده و در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در خصوص بوی گاز در این شهرستان وجود ندارد.

 ناصر دلفریان رئیس شرکت گاز گچساران در این خصوص نیز گفت: با اطلاع از این موضوع چند اکیپ را برای بررسی موضوع به مناطق مختلف این شهرستان فرستادیم و هیچ گونه مشکلی در خصوص گاز که مربوط به شرکت گاز شود در گچساران وجود نداشت.

به گفته برخی از شهروندان گچسارانی شب گذشته در مناطق کویکارکنان، شهرک جهاد ، پانصددستگاه و سه راهی  برای دقایقی بوی گاز استشمام شده بود.

 شرکت  نفت و گاز گچساران یکی از شرکت های بهره بردار تابعه مناطق نفتخیز جنوب است که مسئولیت تولید نفت و گاز از میادین گچساران، بی‌بی‌حکیمه، سیاهمکان، رگ سفید، پازنان، منصور آباد، نرگسی و کیلور کریم را عهده دار است.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.