گروه: دنا خبر: 83785 / تاریخ انتشار : 1395/11/24 ساعت : 08:15

نظر شهردارسی سخت در خصوص عملکرد اعضای شورای شهر/توصیه محمد حسینی به کاندیداهای انتخاباتی

شهردار سی سخت در نشست خبری اخیر خود به سوالات خبرنگاران پیرامون عملکرد یک ساله شهرداری و سایر سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی محمد حسینی شهردار سی سخت در نشست خبری روز گذشته با اصحاب رسانه به سوالات خبرنگاران در حوزه های مختلف پاسخ داد.

 
شهردار سی سخت در بخش پایانی نشست خبری روز گذشته خود در پاسخ به سوالی مبنی بر نظر وی درباره عملکرد اعضای شورای شهر سی سخت گفت:بنده درباره ضعیف بودن یا نبودن عملکرد شورای شهر سی سخت اظهار نظر نمی کنم.
 
وی با بیان اینکه اعضای شورا در مسایلی ورود پیدا کرده اند که مشکلات مردم را بر طرف کرده اند ابراز کرد:جو عمومی به واسطه نظراتی که در سایتها عنوان می شود نیست هر چند اعضای شورا باید به ارایه عملکرد خود بپردازند.
 
شهردار سی سخت در پاسخ به سوال دیگری در خصوص توصیه وی به انتخاب مردم در انتخابات شورای شهر گفت:از آنجا که شهرداری سی سخت با شرایط خاصی روبه رو است نیاز به دید باز برای انتخاب افراد است.
 
محمد حسینی در ادامه با تاکید بر اینکه افرادی که قصد نام نویسی در انتخابات شورا را دارند باید مطالعات خوبی در حوزه های کاری مربوط به شورا و شهرداری داشته باشند ابراز کرد:افرادی که قصد نام نویسی دارند بایستی شرح وظایف و مسوولیتهای اعضای شورا را بدانند.
 
شهردار سی سخت افزود:کسانی که می خواهد در انتخابات شورا نام نویسی کنند باید به لحاظ سیاسی نیز همراه جو سیاسی حاکم باشند و حتی اگر اتفاق نظر ندارند باید همراهی داشته باشند.
منبع: سفیر دنا
انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.