گروه: کهکیلویه خبر: 83710 / تاریخ انتشار : 1395/11/22 ساعت : 12:01

حضور عشایر شهرستان کهگیلویه در راهپیمایی 22 بهمن+ تصاویر

مراسم راهپیمایی 22 بهمن با حضور عشایر سلحشور، حماسه آفرین و همیشه در صحنه کهگیلویه در کنار دیگر اقشار مردم در میدان امام حسین(ع) دهدشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عزت و اقتدار ایران اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و خلف صالحش امام خامنه ای (مدظله العالی)باعث شد امروز ایران به عنوان یکی از تاثیرگذار ترین کشورهای منطقه و جهان به شمار آید که ریشه این عزت عزت و اقتدار در همین راهپیمایی های است که جلوه ای از همدلی و همبستگی ملی برای دفاع از آرمان ها و ارزش ها انقلاب اسلامی است.

عشایر به عنوان پشتوانه و ذخائر اصلی نظام همواره در خط اول این مبارزه قرار داشته و خود را بهترین حامی و پشتیبان نظام دانسته و خواهند دانست.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن با حضور  عشایر سلحشور، حماسه آفرین و همیشه در صحنه کهگیلویه در کنار دیگر اقشار مردم در میدان امام حسین(ع) دهدشت برگزار شد.

عشایر شهرستان کهگیلویه با بصیریت انقلابی خویش و با حفظ روحیه انقلابی گری خویش امروزباشکوه تر از سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و باردیگر پاسخ ترامپ ها و ترامپ دوستان را با مشت های گره کرده مرگ بر امریکا پاسخ دادند و بار دیگر اعلام کردند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

مجید آذربارگون
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.