گروه: اخبار استان خبر: 83537 / تاریخ انتشار : 1395/11/20 ساعت : 09:37

عزل و نصب های قطاری در میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد

اداره کل میراث فرهنگی استان کهگیلویه وبویراحمد را می توان یکه تاز لرزان ترین صندلی های تغییرات در ماههای اخیر دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، این روز ها  در اخرین ماه های عمر دولت تدبیر و امید در استان کوچک کهگیلویه و بویراحمد روزی نیست که عزل و نصبی نباشد.

عزل رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، عزل رییس دانشگاه آزاد یاسوج از جمله عزل و نصب هایی که در عرض دو ماه در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.

عزل رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دنا و معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در عرض چند ماه نیز از جمله این تغییرات بوده است..

 اداره کل میراث فرهنگی استان کهگیلویه وبویراحمد را  می توان یکه تاز لرزان ترین صندلی های تغییرات در ماههای اخیر دانست.


عزل دو معاون  و یک رئیس در سه ماه


بعد از اینکه شایعه ای مبنی بر برکناری مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد که از نزدیکان یکی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی  بر روی زبانها افتاد، قطار تغییرات در این اداره با سرعت بیشتری آغاز شد.


به گفته برخی از منابع آگاه درست چند ماه دیگر به عمر مدیریت باقری بر مسند اداره کل میراث فرهنگی نمانده است، اما گویی تغییرات عمده در این اداره حرف های دیگری را می زند.


عزل معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی


وحدتی پور معاون معزول شده صنایع دستی ، اداره کل میراث فرهنگی یکی از دلایل برکناری اش را شایعه در مورد برکناری مدیر کل فعلی می داند و می گوید: بعد از اینکه این شایعه در اداره به عنوان برکناری مدیر کل به گوش رسید ، وی بخاطر این شایعات من را از این کار برکنار کرد.
وی یکی دیگر از دلایل برکناری اش را باج ندان به مدیر فعلی دانست و گفت: مدیر کل و نزدیکان وی بخاطر برخی درآمد ها از این معاونت درخواست هایی داشتند که من مخالف آن بودم و بخاطر ایستادگی من دست به این تغییرات زد.

عزل معاون توسعه پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی


اما امروز نیز خبر عزل یک معاون دیگر به نام جهانبخش احمدی معاون توسعه پشتیبانی اداره میراث فرهنگی به گوش رسید.
احمدی که تفکری اصوالگرایانه داشته و در انتخابات شوراهای شهر در سه سال گذشته رقیب باقری بود در خبری غیره منتظره جای خود را به عادل داوودی داد.
هرچند که برخی مدیریت وی در معاونت توسعه پشتیبانی را خوب و یا ضعیف توصیف می کنند اما بر اساس قوانین سرپرسیت بعدی بعد از برکناری مدیرکل می تواند معاونت توسعه پشتیبانی باشد و سرپرست در این معاونت نمی تواند جای مدیر کل را بگیرد.

تغییرات عمده در دانشگاه یاسوج


از طرفی دیگر تغییرات عمده در دانشگاه یاسوج و زمزمه های برکناری رئیس دانشگاه یاسوج نیز یکی دیگر از خبرهای مهم در این دانشگاه است.

انتهای پیام/د/200

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.