گروه: کهکیلویه خبر: 83467 / تاریخ انتشار : 1395/11/18 ساعت : 10:29
امام جمعه سرفاریاب:

ترامپ هنوز ملت همیشه در صحنه ایران را نشناخته است/مشکل آب شرب سرفاریاب به صورت جدی پیگیری شود

امام جمعه سرفاریاب به مشکل همیشگی آب شرب سرفاریاب اشاره کرد و افزود: لوله های آبی که گذاشتند هنوز آب در آن ها وجود ندارد و انتظار است این مشکل به صورت جدی پیگیری شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام جمعه سرفاریاب در جمع خبرنگاران گفت: ملت ایران در روز 22 بهمن نشان خواهد داد که ترامپ تازه وارد هنوز ملت همیشه در صحنه ایران را نشناخته و از گفته های خود پشیمان خواهد شد.

حجت الاسلام سید فرج الله پژمان امام جمعه سرفاریاب با بیان این سوال که چرا کشور ایران وهمه ملت های مظلوم دشمن امریکا هستند، افزود: این دشمنی به علت خودبرتربینی نسبت به سایر کشورها،ظلم به ملت ها ،فریبکاری وحیله گری دولت آمریکا است.

امام جمعه سرفاریاب با اشاره به اینکه کشور ایران با هیچ ملتی دشمن نیست گفت: ملت ایران با ظالمین، استکبار و زورگویان دشمن است.

پژمان با تبریک دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ملت ایران در روز 22 بهمن نشان خواهد داد که ترامپ تازه وارد هنوز ملت همیشه در صحنه ایران را نشناخته و از گفته های خود پشیمان خواهد شد.

وی ازمسئولین بخش سرفاریاب خواهان پی گیری مشکلات مردم در بحث راه و کشاورزی شد.

امام جمعه سرفاریاب به مشکل همیشگی آب شرب سرفاریاب اشاره کرد و افزود: لوله های آبی که گذاشتند هنوز آب در آن ها وجود ندارد و انتظار است جهت برطرف شدن این مشکل پیگیری جدی شود.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

مجید آذربارگون
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.