گروه: اخبار استان خبر: 83043 / تاریخ انتشار : 1395/11/11 ساعت : 11:49

مدیر مسئول پایگاه خبری صبح زاگرس تغییر کرد

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبری صبح زاگرس از تغییر در مدیریت این سایت اطلاع رسانی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فخرالدین رضایی گفت: پایگاه خبری صبح زاگرس در آبان سال 92 در مراسمی با حضور امین کمالوندی مدیرکل وقت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از فعالان فرهنگی و اصحاب رسانه استان، رونمایی و شروع به کار کرد.

 

وی بیان کرد: سایت صبح زاگرس حاصل دغدغه جمعی از جوانان فعال فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد بود که با توجه به جنگ نرم دشمن در حوزه رسانه و لزوم حضور جوانان انقلابی در عرصه فضای مجازی تشکیل و راه اندازی شد.

رضایی ادامه داد: در حالی این سایت خبری در سال 92 راه اندازی شد که 3 سایت خبری قدیمی در استان دارای مخاطبان فراوانی بودند و برخی اعتقاد داشتند هیچ سایت خبری دیگری نمی تواند به اندازه این سایت های خبری در استان خود را به منصه ظهور بگذارد.

 

 

رضایی گفت: در پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس تلاش شد تا فعالیت در فضای خبری استان کهگیلویه و بویراحمد با ایده های متفاوتی آغاز شود. صبح زاگرس با اصل قرار دادن اخبار و مشکلات مردمی، پوشش سریع و مناسب برنامه و مراسم های مهم در همه شهرستان های استان، توجه به بخش چند رسانه ای مانند عکس نوشته، کلیپ و فایل صوتی و فعالیت مناسب در شبکه های اجتماعی توانست جای خود را در میان مردم و مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد باز کند.

مدیرمسئول صبح زاگرس افزود: مدیران و خبرنگاران این رسانه از سال 92 تاکنون همواره تلاش کرده اند تا گرفتار فضاهای آلوده ای که برخی از رسانه های  کهگیلویه و بویراحمد را درگیر کرده، نشوند و با انتشار اخبار و تحلیل های صحیح وظیفه رسانه ای خود را در قبال اطلاع رسانی دقیق و صحیح انجام دهند.

وی گفت: صبح زاگرس تلاش کرد تا رسانه ی همه مردم کهگیلویه و بویراحمد باشد و ضمن پوشش و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نسبت به بازتاب محرومیت ها و مطالبات به جا مانده مردم استان در بخش های مختلف و پاسخگویی مسئولان اقدام نماید.

مدیر مسئول سایت صبح زاگرس گفت: این رسانه حرکت در مسیر عزت مندی ایران اسلامی و حفظ و حراست از آرمان های شهیدان، امام راحل و مقام معظم رهبری و وحدت و همدلی قشرهای مختلف مردم را وظیفه خود دانسته و تلاش نموده تا در این راه از هیچ کوششی فرو گذاری نکند.

رضایی اظهار کرد: خداوند را شاکریم که پس از 4 سال فعالیت شبانه روزی در فروردین 95 توانستیم اعتماد بسیار ارزشمند مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد و مناطق جنوب کشور را جلب کرده و با عبور از دیگر سایت های خبری مطرح استان و جنوب کشور، رتبه قابل قبولی را به دست بیاوریم.

وی با بیان این که صبح زاگرس بر اساس معتبرترین مرجع رتبه بندی پایگاه های اینترنتی جهان (الکسا)، رتبه اول را در میان سایت های خبری استان کهگیلویه و بویراحمد دارا است، گفت: این اتفاق خوب را حاصل لطف خداوند و تلاش خالصانه و شبانه روزی همکاران پرتلاش مجموعه دانسته که به نوبه خود از همه این عزیزان تشکر می کنم.

مدیر مسئول سایت صبح زاگرس گفت: از خداوند بزرگ می خواهیم به کارکنان این سایت خبری توفیق خدمت بهتر و خالصانه تر به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد را عطا نماید.

رضایی در پایان گفت: اینک و پس از گذشت 4 سال فعالیت مستمر در سایت خبری صبح زاگرس، دوست و برادر عزیزم ابراهیم عزیزی که تا کنون وظیفه سردبیری این سایت خبری را به عهده داشتند را به عنوان مدیرمسئول جدید این سایت خبری به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی می کنیم تا بنده بتوانم در عرصه فرهنگی دیگری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان خدمت کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  فخرالدین رضایی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است که جای خود را به ابراهیم عزیزی با سابقه هفت سال حضور مستمر در عرصه رسانه ای استان خواهد داد.

عزیزی دارای کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است که سابقه فعالیت به عنوان خبرنگاری صدا و سیما استان، باشگاه خبرنگاران جوان استان، خبرنگار خبرگزاری ایرنا کهگیلویه و بویراحمد و سردبیری سایت صبح زاگرس را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است مراحل انتقال مجوز مدیرمسئولی سایت صبح زاگرس از طریق مجاری قانونی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال انجام است.

پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس نخستین سایت پرمخاطب استان کهگیلویه و بویراحمد است که در سال 93 توانست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت رسمی دریافت کند و هم اکنون بر اساس معتبرترین مرجع رتبه بندی پایگاه های اینترنتی جهان (الکسا)، رتبه اول را در میان سایت های خبری استان کهگیلویه و بویراحمد دارا است.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 13 نظر
تیتر
1395/11/11 - 11:39
آفرین بر صبح زاگرس که خیلی خوب تونست ارزش وا قعی یک رسانه را حفظ کند.و این افرین برای آقای رضایی مدیر قبلی این سایت. برای آقای عزیزی هم آرزوی موفقیت داریم قطعا آینده خوبی در پیش این رسانه ارزشی است.
rateup 21
 ratedown 0
سجاد
1395/11/11 - 11:51
آرزوی موفقیت برای جناب آقای رضایی دارم و همچنین برای آقای عزیزی که زحمات زیادی در عرصه رسانه کشیده اند و می کشند.
rateup 14
 ratedown 1
خبرنگار
1395/11/11 - 11:51
با تشکر از برادر بزرگوار آقای رضایی و تبریک به برادر عزیزی
rateup 10
 ratedown 1
باشتی - f
1395/11/11 - 11:59
ضمن عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای رضایی، برای آقای عزیزی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق دارم... صبح زاگرس موفق بی مث همیشه
rateup 8
 ratedown 1
sadegh
1395/11/11 - 12:37
خداییش دوتاشون عاااااااااالین
rateup 8
 ratedown 0
بابا
1395/11/11 - 12:41
آرزوی موفقیت برای برادر همشهریم اقای عزیزی دارم که الحق وانصاف در بحث رسانه نخبه هستن.همچنین اقای رضایی عزیز که واقعا بجز کاربلدی در کارشون رفیق بسیار خوبی هم هستن
rateup 7
 ratedown 0
زاگرسی
1395/11/11 - 12:47
با سلام. برای اقای رضایی ارزوی موفقیت داریم. صبح زاگرس اتفاق خوبی در فضای خبری استان بود.
rateup 2
 ratedown 1
دوست و رفیق
1395/11/11 - 15:13
واقعا دست صبح زاگرس درد نکند، عزیزی همان رضایی هست// خداقوت به هر دو شون
rateup 8
 ratedown 0
faraje f
1395/11/11 - 19:45
اززحمات اقای رضایی تشکر میشود وبرای اقای عزیزی ارزوی توفیق وسربلندی داریم.
rateup 2
 ratedown 0
محمدصادق آزادی
1395/11/11 - 20:05
خداقوت عرض می کنم خدمت دوست عزیز جناب آقای رضایی و آرزوی توفیق برای برادر عزیزی و مجموعه ی زحمت کشان و متولیان صبح زاگرس که اصل بی طرفی رسانه ای رو در حد توان طی سالیان اخیر رعایت نمودند .
rateup 0
 ratedown 0
جمالی ازچرام
1395/11/12 - 06:55
ضمن عرض خدا قوت به آقای رضایی - ازانتخاب آقای عزیزی هم به عنوان مدیرمسئول این سایت بسیار مسرورم چون فردی بدون حاشیه ، کاربلد، دارای دغدغه فرهنگی ، صادق میباشند.
rateup 0
 ratedown 0
بی قرار
1395/11/12 - 14:20
قطعا پیشرفت خواهد کرد از این به بعد سایت صبح زاگرس
rateup 0
 ratedown 0
علی ذوالفقاری
1395/11/16 - 09:17
عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه زحمتکشان سایت خبری صبح زاگرس که حق و الانصاف به خوبی جواب اعتماد مردم ولایی و حق طلب استان را با قدمها ی استوارشان در ارسال فوری خبرهای صحیح داده اند. امیدوارم برادر عزیز و ارزشمندمان آقای ابراهیم عزیزی در سمت جدید مدیر مسئولی سایت وزین خبری صبح زاگرس مایه ی فخر و مباهات مردم استان عزیزمان باشد. با آرزوی توفیقات روز افزون برای زحمتکشان صبح زاگرس
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.