گروه: لنده خبر: 83031 / تاریخ انتشار : 1395/11/10 ساعت : 19:16
در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان لنده صورت گرفت:

تشریح برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان لنده

برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان لنده با حضور مسئولان کمیته های این ستاددر اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان تشریح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، علی اکبر براتی کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در جلسه تشریحی برنامه های ستاد دهه فجر این شهرستان که با حضور مسئولان کمیته های مختلف این ستاد برگزارشد اظهارکرد: دهه فجر طلیعه روشنی است که در آن ایثار و فداکاری جوانان انقلابی در تاریخ ماندگار شد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی، تبعیت مردم از دین، ولایت، معنویت و حفظ اتحاد و انسجام بود و تداوم اسلام و انقلاب وظیفه ماست.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: امسال برنامه های خوبی در جهت معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان لنده از سوی کمیته های مختلف ستاد دهه فجر در این شهرستان برگزارخواهدشد.

وی مهمترین برنامه های این ستاد را برگزاری مراسم زنگ انقلاب، رژه خودرویی، محفل انس با قرآن، عصرخاطره، غبارروبی گلزارشهدا، ایستگاه نقاشی، همایش پیاده روی خانوداگی، برگزاری دعای ندبه، جنگ شادی، جشن روستایی و عشایری در روستای قیام، جشن همیاری انقلاب، مراسم صبگاه مشترک، مسابقه دومیدانی و درپایان نیز راهپیمایی روز 22بهمن از مهمترین عناوین در دهه فجر شهرستان لنده است.

براتی اظهارکرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی است تا نسل جوان  با آنها آشنا شوند و شناخت بهتری از دستاوردهای انقلاب داشته باشند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
رحمان محمدی اصل
1395/11/11 - 01:51
بسم الله الرحمن الرحیم پیشاپیش ایّام الله دهۀ مبارکۀ فجر و پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی را خدمت یکایک هموطنان گرامی تبریک گفته و عاجزانه درخواست می نمایم دردفاع از ارزشهای الهی و آرمانهای مقدّس انقلاب اسلامی و پاسداری از خون شهداء نباید بیش از این کوتاهی نمائیم چرا که به یقین در پیشگاه خداوند متعال و در مقابل نسل های آینده مسئول خواهیم بود ملت فهیم ایران ، همانطور که مستحضرید یکی از مهمترین دلایل مبارزه با حکومت پهلوی وجود فساد در کشور بوده و ملت ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره )علیه حکومت فاسد پهلوی قیام و با تقدیم خون عزیزان خود انقلاب کردند تا ریشۀ فساد در کشور قطع شود و بعد از پیروزی انقلاب ، دولت جمهوری اسلامی ایران قوانین متعددی برای پیشگیری از وقوع فساد و اصلاح مجرمین تصویب و
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.