گروه: کهکیلویه خبر: 82965 / تاریخ انتشار : 1395/11/9 ساعت : 12:20
بخشدار سوق در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر عنوان کرد:

دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین آرمان‌های انقلاب و امام(ره) است+تصاویر

بخشدار سوق با بیان اینکه، دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین آرمان های انقلاب و امام به نسل جوان ما است، گفت: درانقلاب اسلامی ما به دستاوردهای بزرگ دست یافته ایم و همه ما باید این دستاوردها ی نظام وانقلاب را با وحدت وهم‌دلی، انسجام و تبعیت از مقام معظم رهبری(مدظله) و جان ودل حفظ کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه شورای اداری بخش سوق با حضور امام جمعه ،بخشدار، شهردار ،شورای اسلامی شهر و مدیران ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی با محوریت دهه فجر و ستاد برگزاری دهه فجر در محل بخشداری شهر سوق تشکیل شد.

 

حجت السلام  کیانی اصل امام جمعه سوق ضمن خیر مقدم و تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و امام شهدا و همچنین گرامیداشت شهدای حادثه پلاسکو بیان کرد: برگزاری باشکوه مراسمات  دهه مبارک فجر باید درخوروشان ایامی همچون ۱۲ و۲۲ بهمن باشد.

 

وی، همچنین به ابعاد شکل گیری انقلاب ازسال ۴۲ که جرقه آن زده شد، اشاره و گفت: این جرقه روزبه‌روز ابعاد گسترده تری به خود گرفته تا در۲۲ بهمن سال ۵۷ به ثمر رسید.

 

 حجت الاسلام کیانی اصل با بیان اینکه، وظیفه ما یاد آوری ماهیئت فرهنگی انقلاب است ، تصریح کرد: وظیفه داریم ماهیئت فرهنگی و دینی را یاد آوری کنیم همانطور که الان همه قدردان شهدای آتش نشان هستند، باید قدردان رزمندگان و شهدای انقلاب باشند.

 

وی اذعان کرد: باید ابعاد شکل گیری و تعریف انقلاب و جنگ در دستور کار قرار گیرد و به نسل جوان انتقال داده شود تا نسل جوان قدر شناس انقلاب اسلامی باشند .

 

در ادامه تورج رزمجو بخشدار سوق ضمن خیر مفدم و تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر سخن خود را با قسم به حقیقت مردی که جهان را زیرپروبال خود گرفت و قسم به بهمن جاودان خونین والفجر ولیال عشر آغاز و بیان کرد:۲۲ بهمن و دهه فجر مظهراقتدار ملی و نشان دهنده عزم عمومی ملت ایران اسلامی است.

 

وی همچنین یاد آور شد دشمنان سعی می کنند انقلاب و امام را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر امام را به مردم یاد آوری و روز به روز در اذهان زنده تر می کند.

 

رزمجو با بیان اینکه، دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین آرمان های انقلاب و امام به نسل جوان ما است، گفت: در انقلاب اسلامی ما به دستاوردهای بزرگ دست یافته ایم و همه ما باید این دستاوردها ی نظام و انقلاب را با وحدت و هم‌دلی، انسجام و تبعیت از مقام معظم رهبری(مدظله) و جان و دل حفظ کنیم.

 

وی اضافه کرد: ایمان به خدا ، رهبری امام خمینی( ره) اتحاد و همبستگی، استقامت و پایداری از عوامل پیروزی انقلاب بوده است.

 

 دراین جلسه حاضرین به برنامه کاری ودهه فجر پرداختند وتصمیمات وتقسیم وظایف در۱۵ کمیته جهت هرچه باشکوهتر برگزاری مراسمات ۱۲ و۲۲ بهمن گرفته شد وموارد ازجمله

۱-برگزاری رژه موتوری با نظارت بسیج وبا شرکت همه ادارات در روز ۱۲ بهمن همزمان با سالگرد ورود حضرت امام از ورودی شهر تا گلزار شهدا صورت گیرد،

۲-شهرداری با همکاری اعضای کمیته تدارکات وتزئینات نسبت به پاکسازی وآذین بندی شهر اقدام نماید۳-غبارروبی گلزار شهدا وسرکشی به خانواده معزز انها

۴-مقررشد هریک ازکمیته ها ضمن انجام وظایف خود تمهیدات لازم راجهت هرچه باشکوهتر برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن بعمل آورند۵-زنگ انقلاب دریکی از مدارس شهر نواخته شود

۶-برپایی ایستگاه صلواتی درطول مسیر

۷-تزئین روستاها توسط دهیاری ها

۸- انجام مسابقات ورزشی توسط اداره ورزش وجوانان مواردی بود که دراین جلسه عنوان عنوان شد.

 

خبر : کیومرث دوستکام

انتهای پیام/200

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.