گروه: کهکیلویه خبر: 82960 / تاریخ انتشار : 1395/11/9 ساعت : 11:35
رئیس اتاق اصناف کهگیلویه

برنامه های کمیته اصناف دهه فجر کهگیلویه تشریح شد

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه با اعلام برنامه‌های کمیته اصناف این شهرستان به مناسبت دهه فجر از برگزاری همایشی به همین مناسبت با حضور صنوف مختلف خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عین الله اخوان رئیس اتاق اصناف کهگیلویه با اعلام برنامه‌های کمیته اصناف این شهرستان در دهه فجر از برگزاری همایشی به همین مناسبت با حضور صنوف مختلف خبر داد و اظهار کرد:حضور اصناف در برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشکوه تر از همیشه خواهد بود.

 

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه افزود : به منظور فراهم سازی زمینه‌ی مشارکت و حضور مؤثر اصناف و کسبه در برگزاری آئین های بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اقدام به چاپ اطلاعیه در سطح شهرستان می شود.

 

وی تصریح کرد: در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و نقش اصناف در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ،همایشی ویژه کسبه و اصناف برای ترویج آرمان‌های انقلاب اسلامی در یکی از روزهای ایام دهه فجر با حضور هیات رییسه‌ اتحادیه‌های صنفی و تمام کسبه برگزار می شود.

پایگاه خبری کهگیلویه
اخوان حضور در گلزار شهدای دهدشت ومشارکت در برنامه های دیگر کمیته های شهرستان را از دیگر برنامه های کمیته اصناف عنوان کرد.

 

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه ادامه داد: با مشارکت حوزه بسیج اصناف شهرستان برنامه ریزی برای تجلیل از ایثارگران جامعه اصناف و خانواده معظم آنان نیز پیش بینی شده است.

 

وی گفت: برای  آذین بندی و تزئینات محیطی بازار با همکاری و مشارکت اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف انواع بنر ، تراکت و کتاب مرتبط با اصناف اقدام شده و سیمای بازار شهردهدشت متناسب با آن ایام آذین بندی می شود.

منبع:  پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.