گروه: کهکیلویه خبر: 82597 / تاریخ انتشار : 1395/10/30 ساعت : 23:47

پیام تسلیت نماینده کهگیلویه بزرگ در پی حادثه پلاسکو و شهادت آتش نشانان

نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در پی حادثه پلاسکو و شهادت آتش نشانان پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این پیام تسلیت عدل هاشمی پور که نسخه ای از ان در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفت آمده است:

 
همدردم با آن پدران کمر شکسته و مادران جگر سوخته٬ فرزندان و خانواده های چشم به راه و چشم انتظار آن فرشتگان نجات. چراکه وداع تلخ٬ غمبار و بدون خداحافظی داشتند. رفتند تا واژه ایثار ترجمان عینی شود و با عشق به هم وطن همواره با شعله های بی رحم آتش و صانحه درگیربودند  تا جان و مال همنوع محفوظ بماند. دریغ و حسرت که این بار آتش و آوار غالب شد و جان گرم و آسمانی شان را به سردی گرایید.
واژگان و الفاظ از بیان احساسم ناتوانند. روح متألم  خویش و قلب دردمند ملت قدرشناس ایران را به آیه « وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ  الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ »َ پیوند و تسلی می بخشم .. علیهذا اینجانب با قلبی آکنده از غم و اندوه این هجران سوزناک و حادثه ناگوار را به محضر رهبر معظم انقلاب٬  ملت شریف ایران خاصه جمیع مصیبت زده گان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. از خدای سبحان آمرزش روح و هم نشینی آن کبوتران آسمانی را با اولیاءالله٬ صبر و شکیبایی برای بازماندگان و شفای عاجل برای مصدومان از خدای سبحان مسئلت دارم.
 
         عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.