گروه: کهکیلویه خبر: 82441 / تاریخ انتشار : 1395/10/27 ساعت : 11:18
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه مطرح کرد:

عملکرد درخشان سپاه ناحیه کهگیلویه در یک سال گذشته/ مسئولان بنیاد شهیدکهگیلویه با نیش و کنایه حرف نزنند و به تعهدات گذشته خود عمل کنند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه گفت: واژه ایثار و شهادت بسیار مقدس است و سپاه ناحیه کهگیلویه در سال جاری در برگزاری یادواره عالی و مناسب عمل کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید ایرج کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: فرهنگ های مقدسی همچون ایثار و شهادت ضامن بقا، دوام و ثبات انقلاب و نظام اسلامی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه بیان کرد: واژه ایثار و شهادت بسیار مقدس است و سپاه پاسدارن سال گذشته در برگزاری یادواره عالی و مناسب عمل کرده است.

کاظمی جو با انتقاد از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گفت: با نیش و کنایه صحبت نکنید،متاسفانه بنیاد به تعهدات گذشته خود در قبال یادواره ها عمل نکرده است.

وی افزود: مسئولان باید بدانند وظیفه ای سنگین در خصوص ترویج این فرهنگ در سطح جامعه دارند.

کاظمی جو با بیان اینکه اقداماتی که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان انجام می‌شود نمود عینی و عملی داشته باشد افزود: تاکنون اقدامات خوبی توسط سپاه ناحیه کهگیلویه در راستای برگزاری یادواره شهدا و دیگر برنامه‌ها انجام‌شده است.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

مجید آذربارگون
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.