گروه: کهکیلویه خبر: 82330 / تاریخ انتشار : 1395/10/25 ساعت : 08:24

کلاس آموزشی مقابله با ناآرامی‌ها و اغتشاشات در دیشموک+تصاویر

با حضور اعضای گردان بیت المقدس بسیج، کلاس آموزشی مقابله با ناآرامی‌ها و اغتشاش، در حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی(ع) دیشموک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک اظهار کرد: با حضور عملیات ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و با حضور اعضای گردان بیت المقدس بسیج، کلاس آموزشی مقابله با ناآرامی‌ها و اغتشاش احتمالی، در حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی(ع) دیشموک برگزار شد.

ستوان دوم پاسدار اسماعیل معززی تصریح کرد: دوره کنترل اغتشاش و مقابله با ناآرامی ها با استقرار نیروها شروع و نیروهای ضد اغتشاش با تمرین های تاکتیکی آمادگی خود را جهت مقابله با ناآرامی های سطح شهر به نمایش در آوردند .

وی گفت: این کار با هدف مقابله و مبارزه قاطع و مستمر با هرگونه خرابکاری و حرکت های مخل امنیت ، حفاظت و برقراری امنیت اجتماعات تشکل ها و راهپیمایی های قانونی و مجاز و جلوگیری از هرگونه راهیپیمایی و اجتماعات غیرمجاز بنا به دستور مقامات مربوطه از جمله وظایف مهم به شمار می رود.

 معززی با بیان اینکه، این کلاس در قالب دوره تداوم گردان انجام شده است، متذکر شد: توسط تیم فوریتهای پزشکی مشاوره های و آموزش لازم امداد و نجات هم در این دوره صورت پذیرفته است.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.