گروه: دنا خبر: 82267 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 ساعت : 09:27

جو سازی به بهانه روشن شدن موتور انتخابات شورا در سی سخت

با نزدیک شدن پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا گمانه زنی های کوچه و بازار نقل مجالس و محافل مختلف شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با نزدیک شدن به انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا باید منتظر برخی اقدامات و رفتارهایی که بیشتر شبیه جوسازی اولیه هستند باشیم ،جو سازی هایی که به دلایل مختلف از ماهها قبل از انتخابات توسط برخی گروه ها ،افراد و یا جریانات کلید می خورد.

 

جوسازان این روزها که به بهانه های مختلفی مانند تلاش برای به اصلاح سنجش شاخکهای جامعه هستند ابتدا سعی دارند با طرح فرضیه های خیالی و واقعی جوی غبار آلود و مبهمی در سطح جامعه ایجا کنند تا بلکه از طرفی به بررسی واکنشها بپردازند و از طرفی خود را محکی بزنند، هر چند برخی فرضیه های دیگر مانند تلاش برای ملتهب کردن فضای انتخابات شورا و بی حساب و کتاب جلوه دادن آن و برخی رفتارهای شبیه این را میتوان برای این عده متصور بود اما آنچه مهم و روشن است تلاش این عده برای ماهی گیری از آب گل آلود است.

 

این افراد که باید منتظر جوسازی های آنها حتی تا روز انتخابات باشیم از آنجا که سابقه این گونه رفتارها در فضای احساسی انتخابات و بهره کشی های سیاسی از آن را به خوبی میدانند کلید اقدامات مسبوق به سابقه خود را این بار از فضای رسانه ای آغاز کرده اند تا که با فرصت کامل به مدیریت افکار عمومی بپردازند.

 

در اولین اقدام این افراد ،گروهها و یا جریانات این افراد با انتشار مطلبی تحت عنوان "موتور انتخابات شورای شهر سی‌سخت روشن شد / از رقابت حامیان «نماینده فعلی» تا حامیان «بهرامی» (اینجا بخوانید) در یکی از رسانه های پر بازدید استانی سعی در پیاده سازی سناریوی از پیش طراحی شده داشته اند.

 

در این مطلب که بدون از بیان نام شخصی به عنوان تحلیل گر سیاسی و یا نویسنده مطلب منتشر شده است از همان ابتدا و با ناشی گری هر چه تمام تر سعی در دو قطبی و یا چند قطبی کردن انتخابات پیش رو به نام جریانات سیاسی و حامیان نماینده کنونی بویر احمد و دنا مطرح شده و نویسندگان محترم هر چه داشتند برملا کرده اند !در این مطلب که نگارندگان به زعم خود با زیرکی در صدد بهره برداری از مطلب منتشره بوده اند قبل ازهر چیز سعی شده با برخی گرا دادن های غلط در سطح جامعه سناریوی خود را پیاده سازی کنند.

 

از طرح نام تمامی اعضای شورای کنونی شهر سی سخت به عنوان افرادی که قصد نام نویسی در انتخابات پیش رو را دارند تا نام برخی افراد به عنوان حامی فلان نماینده و افرادی که هیچ گونه سابقه ای در سطوح مختلف مدیریتی نداشته اند همگی نشان از تلاش برای موج سازی و موج سواری این عده حکایت دارد.

 

در مرحله بعد ساده ترین پیش بینی از سناریوی این گروه ارسال سیل نظرات پشت مطلب منتشره در سایتهای شهرستانی و استانی برای تکمیل سناریوی بازی با افکار عمومی است که از دقایقی بعد از انتشار این مطلب شروع شده و لااقل طی دو روز آینده باید شاهد تداومش باشیم.

 

این بازی که در واقع نوعی بازی با افکار عمومی برای به هم ریختن قواعد انتخابات است حتی مدیر پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا را هم یکی از کاندیداهای انتخاباتی معرفی کرده تا بهره کافی و وافی را از طرح این مسئله برده باشند ،مسئله ای که تا کنون حتی برای یک بار هم که شده مطرح نشده و همین امر و دلایلی که به آنها اشاره شد نشان از تلاش برای  بازی با افکار عمومی توسط این عده حکایت دارد.

 

به نظر می رسداین افرادکه دستی بر آتش دارند و به اصلاح گربه دواندن را ناشیانه یاد گرفته اند قبل از هر چیز باید به فکر قداست قلم باشند و قلمشان را به بهای دنیا نفروشند و بعد از آن انتخابات شورا که باید نمادی از نمانیدگان مردم فهیم سی سخت باشند را به سمت رفتارهای بچه گانه و سیاسی نکشانند.

منبع:سفیردنا

انتهای پیام /200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.