گروه: دنا خبر: 82261 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 ساعت : 09:15
رضایت مندی عشایر منطقه دلی مهرجان از مسئولان:

ایجاد جاده دسترسی پس از 20 سال گل لبخند برچهره عشایر دلی مهرجان نشاند

نماینده عشایر دلی مهرجان لنده با قدردانی از خدمات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی گفت: جای بسی خوشحالی است که پس از 20سال گل لبخند برچهره غبار گرفته عشایر دلی مهرجان نشست و باردیگر عشایر به خواسته خود که جاده دسترسی مناسب بود رسیده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، میرهاشم یزدانی نماینده عشایر دلی مهرجان لنده در جمع مسئولان شهرستان لنده ضمن اشاره به نقش و جایگاه عشایر گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به چه زیبایی فرمودند:"عشایر ذخائر انقلاب اسلامی هستند"، وقتی خدمتی از جانب مسئولان برای تامین رفاه و آرامش این ذخائرنظام صورت می گیرد، چه زیبا است.

وی افزود: تلاش های ستودنی سردار عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های چهارگانه به واسطه اجرایی مصوبه دیدار با عشایر دلی مهرجان نشان از حمایت بی شائبه وی از عشایر منطقه است.

نماینده عشایر دلی مهرجان لنده تصریح کرد: پیگیری ها مسئولان شهرستانی و استانی نیز در اجرایی شدن این مصوبه بسیار تاثیرگذار بود که امیدواریم تا مرحله زیرسازی و آسفالت آن از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان تامین شود.

وی در ادامه تاکید کرد: منطقه زیبای دلی مهرجان دارای جاذبه های بکر و بی بدیل گردشگری است که تکمیل این جاده می تواند عاملی باشد برای توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان لنده.

یزدانی اظهارکرد: با تکمیل این جاده جمعی از خانواده های سادات، طیبی گرمسیری(تاماولی، سلیمان شهروئی) و بهمئی سردسیری و گرمسیری به عنوان ذینفع از آن استفاده خواهند کرد.

وی در ادامه گفت: جای بسی خوشحالی است که پس از 20سال  گل لبخند برچهره غبار گرفته عشایر دلی مهرجان نشست و باردیگر عشایر به خواسته خود که جاده دسترسی مناسب بود رسیده اند.

نماینده عشایر دلی مهرجان لنده در پایان از سردار عدل هاشمی پور نمایندم مردم شهرستان در مجلس، فرماندارشهرستان لنده، بخشدار موگرمون، اداره امورعشایری و شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجری که بیشترین همکاری را در بازگشایی و تعریض این جاده عشایری داشتند قدردانی کرد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.