گروه: کهکیلویه خبر: 82257 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 ساعت : 09:13
بخشدار مرکزی کهگیلویه:

برخورداری220 خانوار روستایی بخش مرکزی کهگیلویه از نعمت گاز در آینده نزدیک

بخشدار مرکزی کهگیلویه با بیان اینکه، این منطقه شامل کلگه پهن، چیر، کوهبرد و دوبند سرمست می باشد، افزود: طرح گازرسانی به چهار روستای حومه غربی این مرکز با پیشرفت فیزیکی خوبی در دست اجرا است. وی اظهار تصریح کرد: با بهره‌برداری از این طرح ۲۲۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند. حسینی پرور بیان کرد: در این طرح هفت هزار و یکصد متر شبکه لوله گذاری باید انجام شود. این مسئول با بیان اینکه، برای اجرای این طرح ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: تعداد روستاهای بخش مرکزی ۱۳۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر می باشند. حسینی با اشاره به اینکه، از این تعداد ۵۰ روستا هنوز گازرسانی نشده‌ است، گفت:در حال حاضر ۱۷ هزار و ۸۶۳ مشترک در کهگیلویه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شرمت الله حسینی پرور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، این منطقه شامل کلگه پهن، چیر، کوهبرد و دوبند سرمست می باشد، افزود: طرح گازرسانی به چهار روستای حومه غربی این مرکز با پیشرفت فیزیکی خوبی در دست اجرا است.

 

وی اظهار تصریح کرد: با بهره‌برداری از این طرح ۲۲۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

 

حسینی پرور بیان کرد: در این طرح هفت هزار و یکصد متر شبکه لوله گذاری باید انجام شود.

 

این مسئول با بیان اینکه، برای اجرای این طرح ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: تعداد روستاهای بخش مرکزی ۱۳۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر می باشند.

 

 حسینی با اشاره به اینکه، از این تعداد ۵۰ روستا هنوز گازرسانی نشده‌ است، گفت:در حال حاضر ۱۷ هزار و ۸۶۳ مشترک در کهگیلویه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.