گروه: لنده خبر: 82256 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 ساعت : 09:12
نایب رئیس شورای اسلامی شهرلنده:

بسیج سازندگی، پیشگام جبهه اقتصادی کشور

نایب رئیس شورای اسلامی شهر لنده در بازدید از طرح اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ناحیه لنده گفت: عملکرد بسیج سازندگی در جذب سرمایه، اشتغالزایی و توسعه فراگیر جامعه آن چنان روشن است که می توان آن را پیشگام جبهه اقتصادی کشور دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید محسن جعفری نایب رئیس شورای اسلامی شهرلنده در بازدید از طرح اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت لنده، ضمن قدردانی از تلاش های بی نظیر بسیج سازندگی در ایجاد مشاغل مختلف در شهرستان لنده گفت:حقیقتاً بسیج نماد عینی تلاش و مجاهدت است که دیروز در هشت سال دفاع مقدس و امروز در عرصه اقتصادمقاومتی پیشگام جبهه های اقتصادی کشور است.

وی افزود:بسیج سازندگی با اقدامات تاثیرگذار خود در سطح شهرستان لنده علاوه بر اشتغال جوانان فارغ التحصیل و بیکار توانسته است زمینه تولید و صادرات گیاهان داروئی را به سایر نقاط کشور فراهم کند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: بسیج سازندگی با پیاده سازی الگوی مدیریتی با تکیه بر شعار"ما می توانیم" زمینه تحقق اقتصادمقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را عملیاتی کرده است.

 وی تاکیدکرد: بسیج سازندگی،کمیته امداد، جهادکشاورزی و بهزیستی می توانند در زمینه طرح های اقتصاد مقاومتی زمینه اشتغال و توسعه شهرستان لنده را بیش از پیش فراهم کنند.

جعفری اظهارکرد: ایجاد طرح های تولیدی در لنده می تواند علاوه بر خروج شهرستان از بن بست های توسعه ای، باعث صادرات گیاهان داروئی و سایر محصولات باشد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

 انتهای پیام/4120

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.