گروه: دنا خبر: 82253 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 ساعت : 08:38

یکی از عوامل اصلی توزیع مواد مخدر در روستاهای شهرستان دنا دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان دنا از دستگیری یکی از توزیع کنندگان اصلی مواد مخدر صنعتی در شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس میرى سوق فرمانده انتظامى شهرستان دنا در گفت و گو با خبرنگاران گفت:فرد دستگیر شده یکى از عوامل اصلى تامین مواد مخدر در روستاى دارشاهى در شهرستان دنا بود که به همراه گروه پنج نفره اى دستگیر شد.

 
فرمانده انتظامی دنا با بیان اینکه با اقدام به موقع ماموران در پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان این افراد که کار توزیع مواد مخدر در روستاها را در دست داشتند تحویل مراجع قضایی شدند گفت:از این افراد مقادیری مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط شد.
 
میری سوق با اشاره به اینکه در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی کلیه خرده فروشان مواد مخدر مورد تعقیب نیروی انتظامی قرار میگیرند از مردم خواست در اجرای هر چه بهتر این طرح با نیروی انتظامی همکاری کنند.
 
وی با بیان اینکه توزیع کنندگان مواد مخدر ،مواد مخدر مورد نیاز خود را از استانهای جنوبی کشور تامین میکردند تصریح کرد:مردم در صورت شناخت توزیع کنندگان مواد مخدر با پلیس 110 تماس حاصل کنند.
 
میری سوق خاطر نشان کرد:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در راستای وظیفه ذاتی خود طی ماههای اخیر موفق به کشف و خنثی سازی گروههای مختلف قاچاق مواد مخدر در جاده ترانزیتی جنوب به شمال کشور شدند.
 
منبع:سفیردنا
 
انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.