گروه: دنا خبر: 82237 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 ساعت : 14:54

سه خصلت شاخص آیت الله هاشمی رفسنجانی از نگاه فرماندار دنا

فرماندار دنا در نشست هماهنگی گرامی داشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن تسلیت درگذشت وی گفت: انقلابی بودن ، انقلابی ماندن و انقلابی زیستن سه خصلت شاخص آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عباس بهشتی روی فرماندار دنا در جلسه هماهنگی مراسم رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:از نگاه ما علما کسانی اند که منیت را در خود کشته اند و نگاهشان به عموم جامعه است.

بهشتی روی در این نشست ضمن تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ابراز کرد: انقلابی بودن ، انقلابی ماندن و انقلابی زیستن سه خصلت شاخص آیت الله هاشمی رفسنجانی  بود.
 
فرماندار دنا با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامی کمتر کسی را میتوان هم سطح و سابقه آیت الله هاشمی دید گفت:پیام تسلیت رهبر انقلاب نشان دهنده این بود که هاشمی ولایی بود و با ولایت زندگی کرد و با ولایت فوت کرد.
 
وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی در همه ادوار عاملی برای جلوگیری از گسست جامعه بود افزود:وی در سطح منطقه و بین الملل به عنوان یکی از پیشکسوتان ایفای نقش میکرد.
 
بهشتی روی با اشاره به اینکه گذشته هاشمی پر بود از فراز و فرودهایی که در نهایت یک رنگی خودش را به جامعه نشان داد گفت:آنطور که باید و شاید قدرشناس ایشان نبودیم.
 
فرماندار دنا تصریح کرد:هر جایی که قرار بود ایدئولوژی انقلاب و یا رهبری هزینه ای بپردازد ایشان بر عهده میگرفت ،وی تصریح کرد :آیت الله هاشمی انسانی بود که هم در حیاتش مایه وحدت بود هم در وفاتش.
 
فرماندار دنا با اشاره به برگزاری مراسم گرامی داشت آیت الله هاشمی در مسجد جامع امام علی سی سخت از عموم مردم خواست برای پاسداشت زحمات و خدمات آن مبارز خستگی ناپذیر فردا پنج شنبه از ساعت 10 تا 12 صبح در مراسم گرامی داشت وی شرکت کنند.
 
منبع: سفیردنا
 
انتهای پیام /200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.