گروه: اخبار استان خبر: 82236 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 ساعت : 14:57

نقش هاشمی در هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کسی پوشیده نیست

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هاشمی سیاستمداری توانمند و باهوش بود، گفت:نقش هاشمی در هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کسی پوشیده نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، حجت الاسلام سیدجواد خاضع در گفت و گو با پایگاه خبری صبح زاگرس با اشاره به اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی از پایه گذاران اصلی نهضت انقلاب اسلامی بود، افزود: وی یارامام(ره)، و رهبری بود که بعد از انقلاب در پست های کلیدی مهمی اعم از فرماندهی جنگ، رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس مجلس خبرگان رهبری و ریاست جمهوری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به خدمت مشغول  بودند.

وی  هاشمی رفسنجانی را  فردی سیاست مدار توانمند عنوان کرد و گفت: صبر، شکیبایی و اهل کارهای بزرگ بودن از دیگر مشخصات وی بود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مرحوم هاشمی رفسنجانی تمام عمر با برکت خود را صرف انقلاب کرد، ادامه داد: وی در دوران ستم شاهی به زندان رفت و شکنجه های زیادی توسط ساواک دید اما یک زره از خط خود در راه اسلام و انقلاب عقب نکشیدند.

حجت اسلام خاضع با بیان اینکه نقش هاشمی رفسنجانی در هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کسی پوشیده نیست، تاکید کرد: اداره جنگ و جانشینی فرماندهی کل قوا در هشت سال دفاع مقدس نشان داد که وی نه تنها در مقام یک مسئول و مرجعیت بلکه به عنوان یک سرباز امام(ره) از کشور خود دفاع کرد.

وی یادآور شد: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یار امام(ره)، انقلاب و مرید رهبری بود و تا آخرین لحظه زندگی خود در خدمت اسلام و کشور از هیچ کوششی دریغ نکرد.

انتهای پیام رج/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.