گروه: اخبار استان خبر: 82219 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 ساعت : 11:13
واکنش شهردار یاسوج به سانسور اظهارات خود با عضو شورای شهر/

رجزخوانی های خارج از گود را قبول ندارم/حاضرم به تنهایی با یک تیم درباره عملکرد شهرداری یاسوج مناظره کنم

شهردار یاسوج گفت: سوْال حق مسلم شورای اسلامی شهراست اما اینکه برخی از رسانه ها صادقانه مطالب ذکر شده درجلسات رامنعکس نمی کنند و با سانسورکردن جملات قصد دارند مطالب رابه نفع شخص و یاگروه خاصی و یا جهت تخریب کسان دیگری تفسیر نمایند خلاف اخلاق رسانه ای است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، محمد علی جاوید به سانسور اظهارات خود با عضو شورای شهر توسط برخی رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داد و درخصوص سوالات اخیر عضو محترم شورای اسلامی شهر اظهار کرد: سوْال حق مسلم شورای اسلامی شهراست اما اینکه برخی از رسانه ها صادقانه مطالب ذکر شده در جلسات را منعکس نمی کنند و باسانسور کردن جملات قصد دارند مطالب رابه نفع شخص و یاگروه خاصی و یا جهت تخریب کسان دیگری تفسیر نمایندخلاف اخلاق رسانه ای است.

وی  افزود: صداقت در گفتار، دست پاکی و قانون مندی سه اصل خدشه ناپذیر شهرداری فعلی است و اگر امروز می بینیم به لطف خدا در همه شاخص ها حرف اول رامی زنیم  نتیجه پایبندی به همین سه أصل است.
جاوید اظهار کرد: بانزدیک شدن به ایام انتخابات برخی ها فشار کم کاری ها بر دوششان سنگینی می کند و از همین الان حرکت فرار به جلو را آغازکرده اند و قصد دارند با این حرکات تاکتیکی افکار عمومی را باخود همراه کنند اما مردم ثابت کرده اند فرق خدمت و خیانت راخوب می فهمند.
جاویداظهارکرد: این رجزخوانی های خارج از گود را قبول ندارم و بارها ازطریق رسانه عمومی درخواست مناظره کرده ام نه بایک نفر بلکه حاضرم به تنهایی با یک تیم درباره عملکرد شهرداری یاسوج مناظره کنم اما اینکه کسی حاضر نمی شود از دو حال خارج نیست یا شهرداری فعلی خیلی قدر و با برنامه عمل کرده است و یا منتقدین حرفی برای گفتن ندارند.
جاوید یادآورشد: تاپایان شهریور 96حدود 100طرح و پروژه درشهرداری یاسوج به بهره برداری خواهد رسید و نباید باتنگ نظری ها این موفقیت ها رابه کام شهروندان تلخ کنیم.
 
انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.