گروه: کهکیلویه خبر: 82206 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 ساعت : 09:24
فرماندار کهگیلویه مطرح کرد:

فقدان هاشمی رفسنجانی جانکاه است/ هاشمی در تمام شرایط دشوار کنار امام و رهبری بوده است

فرماندار کهگیلویه، فقدان یاردیرین امام،انقلاب و رهبری را سخت و جانکاه دانست و گفت:مرگ سرنوشت همه ماست و در برابرمشیت الهی تسلیم هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد صاحب الزمان (عج)دهدشت باحضور پرشور مردم قدرشناس و مدیران ادارات ونهادهای مختلف برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه در این مراسم با بیان اینکه، این شخصیت  چهره ماندگار کشور است، اظهار کرد: بدرقه باشکوه مردم تهران و همدردی سایر نقاط کشور قدرشناسی مردم را نشان داد.

علی پوزش افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از انقلاب دیدگاه های ممتازی  داشت که این دیدگاه ها تا امروز چراغ روشنی برای ملت است.

وی تصریح کرد: این مجاهد نستوه  بعد از انقلاب در کنار امام و رهبری و در تمامی مراحل  دشوار انقلاب حضور داشته و مرد عمل بوده است.

پوزش با اشاره به جنگ تحمیلی، بیان کرد: در این مقطع نیز  هاشمی، هاشمی بودن خود را به بهترین وجه نشان داد و در پیروزی های رزمندگان بر استکبار و حامیان آنها دخیل بود.

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه ملت ایران به فرزندان مملکت افتخار می کنند گفت:باید قدردان شخصیتی مثل آیت الله هاشمی در تمامی دوران باشیم.

 

فرماندارکهگیلویه  گفت:خاورمیانه  درصدسال گذشته شخصیتی چون آیت الله هاشمی رفسنجانی را به خود ندیده و بازتاب رحلت ایشان در جهان ، علمی بودن  وعالمی وفرهنکی واندیشمندی او را یادآوری  کرد.

وی، فقدان یاردیرین امام،انقلاب و رهبری را سخت و جانکاه دانست و گفت:مرگ سرنوشت همه ماست و  در برابرمشیت الهی تسلیم هستیم.

 

منبع: پایگاه  خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.