گروه: اخبار استان خبر: 82203 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 ساعت : 08:24

دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد جزو 8 استان برتر کشور است /قهرمانان از نبود باشگاه و حامی در استان گلایه دارند

رئیس هیئت دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این استان در رشته دو و میدانی جزو هشت استان برتر کشور است گفت: در طرح استعداد یابی فدراسیون 21 نفر را در کشور معرفی کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امید محمد محمدی رئیس هیئت دو و میدانی و مربی تیم استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مکان تمرین اعضای تیم خوب است گفت: با رفع مشکلات جزئی که در این فضا وجود دارد بهتر می‌شود.

وی با اشاره این موضوع که این استان استعدادهای زیادی در پرتاب‌ها و دوهای استقامت دارد و در این زمینه در مسابقات عملکرد مناسبی داشته است گفت: شش قهرمان کشوری در رشته دو و میدانی در استان داریم.

5nn_dsc_0025.jpg

محمدی افزود: از آبان ماه سال 94 طرح استعدادیابی در استان شروع شده است و این استان در زمینه استعداد یابی در کشور جزو هشت استان برتر در کشور است.

وی افزود: 21 نفر در طرح استعداد یابی که توانستند رکودها و ورودی‌های اولیه را در رشته‌های مختلف دو و میدانی کسب کنند را به فدراسیون معرفی کردیم.

xsc_dsc_0016.jpg

این مربی بین‌المللی با بیان اینکه مربی باید در میدان عمل با عشق و علاقه کار کند گفت: مربیان هم استانی باید از طرف مسئولین امر حمایت شوند تا عملکرد مناسبی داشته باشند.

محمدی به مشکلات هیئت و تیم دو و میدانی استان اشاره کرد و گفت: قهرمانان از نبود باشگاه و حامی در استان گلایه دارند.

4sm6_dsc_0015.jpg

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: دو و میدانی در کشور هر چه خیر و برکت دارد مدیون آقای بهزاد غریبی که بیان گذار این رشته ورزشی بوده و در استان هم داریوش موسوی برای این رشته زحمت‌های فراوانی کشیدند

منبع:چهارفصل

انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.