گروه: ورزش خبر: 82180 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 ساعت : 11:24
عبدالرضا سروندی/

فوتبال ایران هیچ بهایی به لُرها نمی دهد

سرپرست تیم بعثت کرمانشاه گفت: با وجود این که رئیس سازمان لیگ لر است، هیچ حمایتی و بهایی به به لُرها داده نمی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عبدالرضا سروندی سرپرست تیم بعثت کرمانشاه با بیان اینکه تماشاچی خوبی در بازی با زاگرس دیدیم و اهانتی نکردند گفت: بازی حاشیه ای داشت که با تاثیر گذاری برخی از مسئولین به جنجال کشیده شد که در تشکیلات اجرایی بودند و روی داوران جوان تاثیر گذاشتند.

وی گفت: زمین چمن تختی شهر یاسوج استاندارد نیست و فاصله خط طولی زمین با نیمکت بسیار نزدیک است و این باعث شده که خیلی از مشکلات بوجود بیاید.

سروندی افزود: داور جوانی که داوری می کند بدلیل عدم آشنایی با علم روان شناسی و عوامل اجرایی استان تحت تاثیر قرار گرفتند و در دقیقه 90بازی چه خطایی گرفته می شود و باعث باخت تیم ما می شود و فوتبالی که اینگونه بازی می شود، فوتبال مردانگی نیست.

وی گفت: سالیانه تیم بعثت حدود 10 میلیارد ریال هزینه می کند و با این داوری های ضعیفی که داریم به نتیجه نمی رسد و حق تیم ها ضایع می شود.

سرپرست تیم فوتبال بعثت گفت: ایراد دیگری که در بعضی از بازی ها وجود دارد این است که چهار داور و ناظر بازی از یک شهر انتخاب می شود و باعث مشکلات بسیار زیادی می شود.

وی در پایان گفت: هفت استان لر نشین داریم اما با وجود اینکه رئیس سازمان لیگ هم لر است، هیچ کمکی، حمایتی و بهایی به لرها داده نمی شود.

منبع:چهارفصل

انتهای پیام/200

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.