گروه: اخبار استان خبر: 82172 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 ساعت : 09:03
در پیامی

استاندار کهگیلویه وبویراحمددر گذشت مادر شهیدان هادی پور را تسلیت گفت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی در گذشت مرحوم ناز بی بی تیموری والده مکرمه شهیدان والامقام عبدالمحمد و محمد هادی پور را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سه شنبه در پیامی با تسلیت درگذشت والده مکرمه شهیدان والامقام عبدالمحمد و محمد هادی پور، آورده است: خبر درگذشت مادری دلسوز و مهربان مرحومه مغفوره حاجیه خانم نازبی بی هادی پور، نماد ایمان و مقاومت و مادر شهیدان والا مقام عبدالمحمد ومحمدهادی پور عمیقاً موجب تألم و تأثر خاطر شد.

خادمی در این پیام افزوده است: بی‌تردیدانقلاب مرهون زحمات و بردباری چنین مادران باایمان، صبور و فداکار است، پدران و مادران شهدا سرمایه‌های عظیم کشورمان هستند که از عزیزترین سرمایه‌های خویش گذشتند و بر ماست تا قدر این چهره‌های پایداری و ایستادگی را بدانیم.
وی در پیام خود ادامه داده است: اینجانب درگذشت این مادر صبور، مهربان و فداکار را به تمامی بازماندگان و مردم شهیدپرور و قدرشناس کهگیلویه و بویراحمد تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان برای آن مادر عزیز شهیدان، رحمت، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان محترم شکیبایی و سلامتی مسئلت دارم.
خادمی در این پیام برای روح پاک این بانوی فداکار و فقیده سعیده غفران و رحمت الهی مسئلت کرده است.
«ناز بی بی تیموری» مادر 2 شهید دوران هشت سال دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به نام‌های «محمد و عبدالمحمد هادی پور» عصر روز گذشته /دوشنبه/ بر اثر کهولت و در سن 80 سالگی دار فانی را وداع گفت.
عبدالمحمد هادی پور 21 بهمن سال 1364 در منطقه عملیاتی فاو و برادر وی محمد نیز 21 اسفند سال 1363 در عملیات بدر به شهادت رسیدند.
کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و 843 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.