گروه: اخبار استان خبر: 82157 / تاریخ انتشار : 1395/10/20 ساعت : 14:11

مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مصلی یاسوج برگزار می شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مصلی یاسوج خبر داد و گفت: زمان برگزاری این مراسم 22 دی ماه در مصلی امام خمینی یاسوج است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نشست هماهنگی برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ظهر امروز با حضور مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد و به ریاست فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تسلیت درگذشت این عالم مجاهد و یار دیرین امام و رهبری گفت: مراسم این عالم مجاهد باید به بهترین شکل ممکن در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.

محمدی با اشاره به تشکیل ستادهای تبلیغات و ستاد برگزاری مراسم افزود:دانشگاه آزاد باید در این مراسم حضور ویژه داشته باشد همچنین کلیه تبلیغات میدانی و آماده‌سازی جایگاه اصلی مراسم بر عهده این دانشگاه است.

وی عنوان کرد: این مراسم با حضور مسؤولان ارشد استانی، مدیران و عموم مردم از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

محمدی با اشاره به پوشش رسانه‌ای این مراسم توسط صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی استان، عنوان کرد: دستورالعمل لازم برای پوشش این مراسم به صدا و سیما و سایر رسانه‌ها ارسال می‌شود.

محمدی تصریح کرد: دستگاه‌های نظامی و قضایی استان با مطبوعات، رسانه‌ها و کسانی که قصد سوء استفاده از این مراسم را داشته باشند برخورد جدی می‌کند همچنین از عموم مردم برای شرکت در این مراسم دعوت می شود.

 

انتهای پیام/د/4120

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.