گروه: اخبار استان خبر: 82132 / تاریخ انتشار : 1395/10/20 ساعت : 08:24
به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی/

آخرین جزئیات امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد

امتحانات دانشگاه های مختلف کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو و به روزهای دیگری موکول شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،امتحانات دانشگاه های مختلف کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو و به روزهای دیگری موکول شده است.

دانشگاه یاسوج

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه دولتی یاسوج طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی امتحانات روز سه شنبه این دانشگاه لغو شد.

در این اطلاعیه آمده است: خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار حضرت امام خمینی(ره) و یاور رهبری، جامعه دانشگاهیان را به عنوان عضوی از ملت قدرشناس و بزرگوار ایران در غم و اندوه فرو برد.

ضمن عرض تسلیت به اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان به اصلاع می رساند بر اساس اطلاعیه هیئت محترم دولت، کلیه امتحانات روز سه شنبه، 21 دی ماه 95 لغو و به زمان دیگری موکول می شود.

تاریخ جدید این امتحانات متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می شود.

***

دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

پیرو اعلام قبلی علاوه بر لغو امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 دیماه بعلت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله تعالی علیه و عزای عمومی،امتحانات روز چهارشنبه مورخ 22 دیماه نیز لغو می شود.
واحدهای دانشگاهی در روز چهارشنبه تعطیل نیست و فقط امتحانات این روز لغو و بعد از آخرین امتحان با اطلاع رسانی به دانشجویان، برنامه ریزی و برگزار می شود.

دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد

طبق اطلاعیه شماره 2 دانشگاه پیام نور و بنابر اطلاعیه هیات دولت در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی و اعلام سه روز عزای عمومی و تعطیل عمومی روز سه شنبه 21 دی ماه 95 به اطلاع کلیه دانشجویان ، همکاران و اعضای هیات علمی می رساند امتحانات روز سه شنبه لغو و زمان برگزاری این امتحانات متعاقبا اعلام خواهد شد.

مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج

کلیه امتحانات مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج در روز سه شنبه مورخ 21 دیماه لغو و به روز شنبه 2 بهمن ماه مطابق ساعت برنامه امتحانی انتقال داده شد.
 
اطلاعیه شماره 4 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج
 
در ارتباط با امتحانات لغو شده دانشجویان واحد یاسوج به اطلاع میرساند:
۱-  امتحان لغو شده ی روز دوشنبه ۲۰ دیماه در روز یک شنبه ۳ بهمن ماه و در همان ساعات اعلامی در کارت ورود به جلسه دانشجویان  برگزار میگردد.
۲- امتحان لغوشده ی روز سه شنبه ۲۱ دیماه در روز دوشنبه ۳ بهمن  و در همان ساعات اعلامی در کارت ورود به جلسه دانشجویان برگزار میگردد.
۳- امتحان لغوشده ی روز چهارشنبه ۲۲ دیماه درروز سه شنبه ۴ بهمن ماه و در همان ساعات اعلامی در کارت ورود به جلسه دانشجویان برگزار میگردد.

انتهای پیام/د/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.