گروه: کهکیلویه خبر: 82131 / تاریخ انتشار : 1395/10/20 ساعت : 08:55
فرماندار کهگیلویه مطرح کرد:

کمبود شدید امکانات کهگیلویه جهت مقابله با حوادث غیرمترقبه

فرماندار کهگیلویه کمبود امکانات و تجهیزات، نبود بخش خصوصی فعال در هنگام بروز حوادث در شهرستان را نقص جدی خواند و گفت: با این جود در مقابل حوادثی از قبیل سیل، زلزله و یا ... کمبود شدید امکانات حس می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار کهگیلویه در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان به تشریح چگونگی حضور ادارات خدمات رسان پرداخت و کمبود امکانات را مهمترین عوامل گسترش آتش عنوان کرد.

 

علی پوزش با بیان اینکه، ادارات با امکانات خود حضور یافته ولی تجهیزات جوابگوی اطفای حریق نبود، تصریح کرد: امکانات شهرستان جهت مقابله با حوادث ناچیز است.

 

وی کمبود امکانات و تجهیزات نبود بخش خصوصی فعال در هنگام بروز حوادث در شهرستان را نقص جدی خواند و گفت: با این جود در مقابل حوادثی از قبیل سیل، زلزله و یا ... کمبود شدید امکانات حس می شود.

 

وی به رایزنی با ستاد مدیریت بحران استان برای اختصاص حداقل یک خودروی مجهز برای ایستگاه آتش‌نشانی دهدشت اشاره و اذعان کرد: امیدوارم دراین خصوص مساعدت لازم شود.

 

پوزش با بیان اینکه مردم در هنگام بروز چنین حوادثی حداکثر همکاری لازم را در محل با ادارات مربوطه داشته باشند، متذکر شد: حضور همه دستگاه‌ها با امکانات خود برای آواربرداری و خطرات احتمالی ناشی از آن در محل ضروری است.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.