گروه: ورزش خبر: 82045 / تاریخ انتشار : 1395/10/18 ساعت : 11:49

همایش دوپینگ و طراحی تمرین در یاسوج برگزار شد

رئیس هئیت بدنسازی وپرورش اندام استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: سمینار دوپینگ، آنتی دوپینگ و طراحی تمرین در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، آیت ارجمند رئیس هئیت بدنسازی استان افزود:سمینار دوپینگ و آنتی دوپینگ و طراحی تمرین با حضورناصر امیری مدرس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور برگزار شد .

ارجمند ادامه داد:این کلاس طی روزهای 16 و 17 دیماه و با حضور 140 نفر از مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی از استانهای فارس ،خوزستان ، چهارمحال و بختیاری ،اصفهان و کهگیلویه وبویراحمد به صورت تئوری در سالن امفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

این مقام مسئول ادامه داد:این سمینار برای اولین بار است که در استان برگزار شده و امیدواریم شرکت کنندگان توانسته باشند از این کلاس نهایت استفاده را برده باشند.

رئیس هئیت بدنسازی استان در ادامه بیان داشت:در این کلاس مباحث دوپینگ و عوارض جانبی مصرف خودسرانه، مکمل ها ی غذایی و ورزشی و عوارض مصرف خود سرانه و طریقه مصرف ورزشکاران و تغذیه ورزشکاران در حین تمرینات با وزنه تدریس و شرکت کنندگان با آخرین مباحث روز دنیا در این رشته آشنا شدند.  

ارجمند در پایان از برگزاری کلاس بازآموزی رشته بدنسازی طی روزهای 27 و 28 بهمن ماه در شهر یاسوج خبر داد و از علاقه مندان به شرکت در این کلاس خواست جهت ثبت نام به دفاتر این هئیت در شهرستان ها و مرکز استان مراجعه نمایند.

در حال حاضر 100 مربی بدنسازی ،30 داور و حدود 2000 ورزشکار سازمان یافته در رشته بدنسازی و پرورش اندام در دو بخش بانوان و آقایان در استان کهگیلویه وبویراحمد مشغول فعالیت هستند.
 
 
 
 
---
 
انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.