گروه: دنا خبر: 82041 / تاریخ انتشار : 1395/10/18 ساعت : 11:07

افتتاح بزرگترین مجتمع آبرسانی شهرستان دنا بعد از انقلاب

رییس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان دنا گفت: در صورت تخصیص کامل اعتبارات سال جاری شاهد افتتاح بزرگترین مجتمع آبرسانی از بعد از انقلاب اسلامی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ایرج کریمی رییس آبفار شهرستان دنا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با افتتاح و بهره برداری از مجتمع آبرسانی کریک و دارشاهی، 16 روستا با جمعیت شش هزار و 600 نفر از مواهب این طرح بهره مند می شوند ،افزود: در پی تنش آبی سالیان اخیر در فصول گرم سال و گذشت 30 سال از عمر پروژه آبرسانی این مناطق ،در بسیاری از روستاهای همجوار با کریک عملیات اجرایی این پروژه کلنگ زنی شد.

 
کریمی با اشاره به اینکه تا کنون با اجرای 5 کیلومتر لوله 8 اینچ، احداث چاه عمیق به عمق 200 متر ،احداث ساختمان موتورخانه و کلر زنی و نگهبانی، احداث منبع ذخیره آب 100 متر مکعبی تلگاه و احداث دو باب مخزن ذخیره شاهد پیشرفت فیزیکی 50 درصدی این پروژه بوده ایم ،افزود: پروژه آبرسانی کریک با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
 
رییس آبفار دنا افزود:اجرای این پروژه با پیگیری های مدیر عامل آبفار استان و نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تا این سطح از پیشرفت رسیده که امیدواریم با تخصیص اعتبار مورد نیاز در سال جاری بتوانیم شاهد افتتاح این پروژه بزرگ باشیم.
 
منبع:سفیردنا

انتهای پیام /4120

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.