گروه: دنا خبر: 82007 / تاریخ انتشار : 1395/10/17 ساعت : 12:01
دنا در هفته ای که گذشت:

انتصاب نوروزی در زمره انتصابهای سیاسی و فله ای نمی گنجد/هویت جسد دختر پیدا شده در شهرستان دنا مشخص شد + جزئیات/توسعه دنا با اجرای 385طرح عمرانی /دنا لرزید/شهردار اسبق سی سخت کاندیدای انتخاباتی در مرکز استان می شود

بسته خبری "دنا در هفته ای که گذشت" مجموعه ای از اهم اخبار و رویدادهای طول یک هفته در شهرستان دنا است که در آخر هر هفته در قالب گزارشی به سمع و نظر مردم می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،بسته خبری "دنا در هفته ای که گذشت" مجموعه ای از اهم اخبار و رویدادهای طول یک هفته در شهرستان دنا است که در آخر هر هفته در قالب گزارشی به سمع و نظر مردم می رسد.

انتصاب نوروزی در زمره انتصابهای سیاسی و فله ای نمی گنجد/ کسی تمایل به مدیریت در شهرستان دنا ندارد

نشست خبری آب و فاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد در حالی برگزار شد که ابهام پیرامون انتصاب مدیر آبفار شهرستان دنا روی آن سایه انداخته بود.

سایت استان کهگیلویه وبویراحمد نوشت: انتصاب مدیر آب و فاضلاب شهری دنا از این جهت  مورد توجه و حتی اعتراض بود که وی در حال حاضر دانشجوی روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی است اما مساله مهمتر نسبت فامیلی  و خانوادگی نزدیک مدیر جدید با رئیس سازمان مدیریت و برنامه وبودجه استان  است.

 

شنیده ها حاکی از آن است وحید نوروزی مدیر جدید آبفای دنا دانشجوی ترم یک مقطع کاردانی به کارشناسی و برادر زاده حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  است.

 

علی لدنی نژاد در پاسخ به پرسش رسانه ها گفت:آبفا مجموعه سیاسی نیست مردم خدمت می خواهند و نوروزی  جوان  و نیروی همکار در آب و فاضلاب روستایی بوده است.

 

مدیرعامل آبفا تاکید کرد:خدمت به مردم در آبفا نیاز به پارامترهایی مانند رغبت،انرژی،تمایل دارد که همه اینها را نوروزی دارد.

 

وی یادآور شد: مدیر قبلی 20 سال آنجا خدمت کرد و نیاز بود عوض شود ، از آنجایی که همه تمایل دارند در مرکز استان پست بگیرند پس تمایلی برای خدمت در شهرستان دنا وجود نداشت در نتیجه آقای نوروزی را منصوب کردیم.

 

وی تاکید کرد: انتصاب وی به هیچ عنوان قومی و سیاسی و قبیله ای نبوده و در زمره انتصاب های فله ای نمی گنجد.

 

لدنی نژاد بیشتر از آنکه موضوع مدرک تحصیلی ،و یا نسبت فامیلی اش با حسن نوروزی را مد نظر قرار دهد به ویژگیهای نوروزی مثل جوان بودن اشاره کرد .

 

................................................................................................................................................................

هویت جسد دختر پیدا شده در شهرستان دنا مشخص شد + جزئیات

 مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی هویت جسد پیدا شده در جاده «یاسوج-اصفهان» خبر داد.

 

کامروز امینی اظهار کرد: با پیگیری و تلاش‌های پلیس آگاهی، مراجع قضایی و پزشکی قانونی هویت جسد پیدا شده در جاده «یاسوج-اصفهان» شناسایی شد.

 

وی عنوان کرد: خانواده این دختر طبق نشانه‌های اولیه اهل فرخ شهر استان چهارمحال بختیاری هستند و هم اکنون این خانواده برای شناسایی جسد مورد نظر به یاسوج آمده اند.

 

امینی با بیان اینکه تا یک ساعت آینده  این خانواده جسد را شناسایی می کنند، اظهار کرد: علت نهایی فوت هنوز مشخص نیست و به محض مشخص شدن جواب آزمایش ها علت فوت این شخص اطلاع رسانی می‌شود.

 

صبح روز ۹ دی ماه جسد یک دختر 18  ساله در حالی که داخل یک پتو پیچیده شده بود با هویت نامعلوم در ۱۰ کیلومتری محور یاسوج به اصفهان کشف شد و جسد با وجود اینکه هیچ‌گونه علائم سوختگی و ضرب و جرح مشاهده نبود و فقط کمی علائم مشکوک به خفگی مشاهده شد جهت تحقیقات بیشتر و شناسایی به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد.

...............................................................................................................................................................

توسعه دنا با اجرای 385طرح عمرانی

فرماندار دنا گفت: بهره برداری 385 طرح عمرانی در دست اجرا به توسعه بیش از پیش این شهرستان کمک می کند.

به گزارش سفیردنا عباس بهشتی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید گام های ارزنده ای برای توسعه این شهرستان برداشته شد، اظهار داشت که از طرحهای عمرانی در دست اجرای این شهرستان 100طرح در سال جاری به اجرا درآمده است.

 

وی با بیان اینکه چهار بخش راه ارتباطی، کشاورزی، توسعه روستایی و سلامت در اولویت توسعه دنا قرار دارد، تصریح کرد: 40 تا 50 درصد طرح های عمرانی در دست اجرای این شهرستان بالای 50 درصدپیشرفت فیزیکی دارند.

 

فرماندار دنا از تصویب 11 طرح عمرانی در سفر اخیر رئیس جمهوری برای این شهرستان خبرداد و افزود: یک طرح از این محل در بخش راه به مناقصه گذاشته شده و کار انجام مبادله موافقت نامه و برگزاری مناقصه دیگر طرحها در روند پیگیری و اجرا قرار دارد.

 

46 طرح با اعتباری افزون بر 9 هزار و 600 میلیارد ریال در سفر روزهای 24 و 25 هیات دولت به کهگیلویه وبویراحمد برای محرومیت زادیی از این استان مصوب شد.

 

فرماندار دنا از اختصاص یکهزار و 240میلیارد ریال اعتبار در سال جاری به این شهرستان خبر داد و اظهارکرد که از این مبلغ 240میلیارد ریال از محل تملک دارایی های سرمایه ای، 35میلیارد ریال از محل ستاد بحران و مابقی از محل بودجه سفر رئیس جمهوری مصوب شده است.

 

وی جذب اعتبارات استانی در سال جاری در 44.1 درصد ذکر کرد و گفت: حدود 80درصد اعتبارات ستاد بحران این شهرستان در سال جاری جذب شد.

 

فرماندار دنا تصریح کرد: شتاب بخشی طرحهای راهسازی در دست اجرا، اجرای طرحهای تامین آب و کشاورزی به ویژه برای رونق تولید و اشتغال پایدار و افزایش عمران و آبادانی روستاها از برنامه راهبردی توسعه شهرستان دناست.

................................................................................................................................................................

دنا لرزید

هفته جاری زمین لرزه ای به بزرگی 1.7ریشتر شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویر احمد را لرزاند.

 

این زمین لرزه که راس ساعت 20:40 دقیقه به مرکزیت روستای کمه در استان اصفهان را لرزاند لرزش شهرستان دنا را نیز در پی داشت.

این زمین لرزه در عمق چهارکیلومتری زمین رخ داد و خوشبختانه تلفاتی در بر نداشت.

................................................................................................................................................................

شهردار اسبق سی سخت کاندیدای انتخاباتی در مرکز استان می شود

 وی کارمند نمونه جشنواره شهید رجائی، بخشدار نمونه استان، مدیر دانشجویی نمونه و دانشجوی رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران میباشد.

 

سعید محمد حسینی با  28سال سابقه مدیریتی و اجرایی پا به عرصه رقابت شورای شهر یاسوج گذاشته است.

 

محمد حسینی با شعار از مردم، با مردم، برای مردم و جهانی بیندیشیم و منطقه ای عمل کنیم پا به عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج می گذارد.

 

 محمد حسینی از ابتدای خدمت خود در دستگاههای دولتی سوابقی همچون کارشناس سازمان جهاد سازندگی استان ،ناظر عالیه پروژهای مسکن روستایی سازمان جهاد سازندگی استان ،رییس اداره عمران و صنایع روستایی جهاد سازندگی شهرستان بویر احمد ،معاون جهاد سازندگی شهرستان بویر احمد ،ناظر عالیه پروژهای راه روستایی سازمان جهاد سازندگی استان ،مدیر دانشجویی دانشگاه یاسوج ،عضو کمیته تخصصی صندوق رفاه دانشجویان کشور ،شهردار شهر سیسخت ،معاون عمرانی شهرداری یاسوج ،بخشدار مرکزی بخش مرکزی شهرستان دنا ،مدیر کل دفتر امور روستایی استان کهگیلویه و بویر احمد ،مدیر طرح­های عمرانی دانشگاه یاسوج و عضویت در نظام مهندسی ساختمان استان را در کارنامه 28 ساله خود دارد.

................................................................................................................................................................

علت گل آلود شدن آب شرب سی سخت از زبان رییس آبفای دنا+عکس

 
رییس آبفای شهرستان دنا در گفت و شنود با سفیر دنا با اشاره به انتشار تصاویری در فضای مجازی از گل آلود شدن بخشی از آب شرب شهر سی سخت گفت:این مسیله به علت اصلاح شبکه اتفاق افتاده است.
 
نوروزی با بیان اینکه قسمتی از شبکه آب شرب شهر سی سخت مشکلاتی برای شهرندان ایجاد کرده بود گفت:به علت انجام برخی تغییرات در شبکه داخلی آب شرب در برخی قسمتها شاهد گل آلود شدن آب بودیم.
 
رییس آبفای دنا خاطر نشان کرد:این مشکل در زمان انجام تعمیرات رخ داده و در حال حاضر جای نگرانی وجود ندارد.
................................................................................................................................................................
 
کشف 146کیلو حشیش در بخش پاتاوه
 
 
،فرمانده انتظامی استان گفت:پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان دنا با همکاری پاسگاههای انتظامی پاتاوه و میمند و با پشتیبانی فرماندهان انتظامی استانهای بوشهر و چهار محال و بختیاری پس از شناسایی دو خودروی سواری سمند قاچاقچیان یکی را در شهر پاتاوه و دیگری را در نزدیکی روستای لما متوقف و رانندگان این دو خودرو را دستگیر کردند.

 

سرهنگ انصاری با بیان اینکه قاچاقچیان قبل از توقیف خودروهایشان از حضور ماموران در مسیر باخبر بودند مواد مخدر را در حاشیه جاده مخفی کرده بودند که با گشت زنی و هوشیاری ماموران انتظامی مقدار 146 کیلو و 500 گرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف و به همراه دو خودروی سواری و دو نفرقاچاقچی تحویل مقامات قضایی شدند.

 

استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران از مسیرهای ترانزیت مواد مخدر به مناطق مرکزی و شمال کشور است.

................................................................................................................................................................

یادواره 35 شهید شهر پاتاوه و روستاهای حومه به روایت تصویر

 

به گزارش سفیر دنا یادواره 35 شهید شهر پاتاوه و روستاهای حومه این شهر بعد از ظهر امروز با حضور آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمد و اهالی این شهر برگزار شد.

 

در این مراسم معنوی ضمن گرامی داشت مقام شامخ شهدای والا مقام بخش پاتاوه از خانواده شهدای این شهر تجلیل به عمل آمد.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.