گروه: لنده خبر: 81991 / تاریخ انتشار : 1395/10/16 ساعت : 15:04
در پی کم توجهی به مقبره شهدای گمنام صورت گرفت:

تقاضای جانباز لنده ای از استاندار کهگیلویه وبویراحمد+ تصاویر

یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با اظهارگلایه از کم توجهی مسئولان نسبت به تکمیل مقبره شهدای گمنام لنده از استاندارکهگیلویه وبویراحمد تقاضای رسیدگی فوری را خواستارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نورعلی شفیع زاده از جانبازان هشت سال دفاع مقدس در شهرستان لنده است که در واکنش به کم توجهی مسئولان به تکمیل ساخت مقبره شهدای گمنام این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده،اظهارکرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص ساماندهی گلزار مطهر شهدا باعث تداوم راه روشن و بصیرتمندانه شهدا است.

وی افزود: از مسئولان شهرستانی و استانی به خصوص سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تقاضا داریم باتوجه به روند ساخت مقبره شهدای گمنام شهرستان لنده جهت تکمیل این بنای مقدس هرچه سریعتراقدام صورت گیرد.

این جانباز لنده ای تصریح کرد: بنیاد شهید و امورایثارگران و بنیاد حفظ آثار وارزش های دفاع مقدس ساماندهی گلزار شهدا را در برنامه کاری خود قراردهند تا از تخریب بیش از پیش قبور شهدا جلوگیری شود.

وی تاکیدکرد: انتظار داریم نهادهای فرهنگی به خصوص شهرداری نسبت به بهسازی و آسفالت محوطه گلزار شهدای گمنام اقدام کنند.

قطعاً درد دل ها در خصوص ساماندهی گلزار مطهر شهدا به خصوص شهدای گمنام بسیار است ولی انتظار می رود مسئولان شهرستانی و استانی نسبت به تکمیل عملیات ساخت مقبره شهدای گمنام همتی مضاعف داشته باشند.

انتهای پیام/م/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.