گروه: بهمئی خبر: 81933 / تاریخ انتشار : 1395/10/15 ساعت : 09:22
با اعتباری نزدیک به 4میلیارد ریال صورت می گیرد؛

بهره برداری از 4 پروژه اداره اوقاف بهمئی در دهه فجر امسال

4 پروژه عمرانی با اعتباری نزدیک به 4میلیارد ریال به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی، در دهه فجر امسال بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان بهمئی صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر، از بهره برداری4 پروژه عمرانی با اعتباری نزدیک به 4میلیارد ریال در دهه فجر امسال در بهمئی خبر داد.

 

عبدالمحمد نمازی گفت: زائر سرای امامزاده بابا احمد با اعتبار 137میلیارد ریال و شبستان امامزاده سید عبدالصالح سیاهشیر با اعتبار یک میلیارد و 570میلیون ریال در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.

 

وی افزود: پروژه های چهارصد میلیون ریالی ساخت آبدارخانه مسجد امام صادق(ع) روستای دوپرنظری و 600میلیون ریالی ساخت وضوخانه و سرویس بهداشتی مسجد امام جواد(ع) در روستای سید صفی از دیگر پروژه های عمرانی اوقاف بهمئی است که به یاری خدا در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.

 

نمازی تصریح کرد: پروژه ساخت مسجد حضرت رسول اکرم(ص) در خیابان دین و دانش شهر لیکک که سالها راکد مانده بود، با اعتباری بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون ریال آغاز بکار کرد که تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی در ادامه گفت: این اداره طرح ملی حفظ قرآن کریم را از سه سال پیش در شهرستان شروع کرد و امسال هم باهمکاری مربیان قرآنی در حال اجرای این فعالیت مذهبی است.

 

نمازی  افزود: اداره اوقاف بهمئی با همکاری مرکز قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اقدام به تربیت حافظان قرآن کریم به صورت مجازی می نماید که علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به محل جدید اداره در مجتمع اداری شهر لیکک مراجعه کنند.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی در پایان گفت: این اداره آمادگی دارد در بقاع متبرکه شهرستان که دارای امکانات کافی باشند، کرسی های گفتمان انقلاب اسلامی برگزار کند.

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.